Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Lista produktów producenta: Ekoprzetwórstwo Janusz Bąk

Eko przetwórstwo Janusz Bąk jest producentem czarnego czosnku w postaci kapsułek, jak i czarnego czosnku zamkniętego w słoiczku. Producent Eko przetwórstwo Janusz Bąk czarny czosnek uzyskuje poprzez poddanie go fermentacji, w wyniku czego otrzymywany jest czosnek o słodkim smaku.

Hurt. Eko przetwórstwo Janusz Bąk. Producent wytwarza czarny czosnek w formie sfermentowanej i nadającej się do bezpośredniego spożycia, zamknięty w poręcznych słoiczkach, a także jako suplement diety, w wygodnej formie kapsułek.


Eko przetwórstwo Janusz Bąk produkuje czarny czosnek o niesamowitych walorach smakowych i odżywczych. Czarny czosnek poddawany jest procesowi fermentacji w wyniku czego, posiada on słodki smak.


Producent Eko przetwórstwo Janusz Bąk, dostępny u nas w hurcie zwraca uwagę na dużą zawartość aminokwasów egzogennych i endogennych znajdujących się w czarnym czosnku. Aminokwasy te spełniają wiele ważnych funkcji w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu. Przebieg procesu fermentacji w zwiększa ilość przeciwutleniaczy znajdujących się w czarnym czosnku w porównaniu do czosnku świeżego, czasami nawet pięciokrotnie. Przeciwutleniacze mają silne właściwości antyoksydacyjne.


Producent Eko przetwórstwo Janusz Bąk zapewnia, iż czosnek ten doskonale nadaje się do bezpośredniego spożycia, np. na kanapkę, ale także do sosów, marynowania mięs i jako dodatek do wędlin.


Czarny czosnek cieszy się dużą popularnością w Japonii, Korei, Ameryce, a coraz częściej pojawia się w Polsce, często w ekskluzywnych restauracjach.


Hurt Eko przetwórstwo Janusz Bąk czarny czosnek dostępny jest w naszej hurtowni zielarskiej www.greenport24.pl. W naszej hurtowni ekologicznej www.greenport24.pl znajdziecie najbardziej wyszukane produkty, które ucieszą Ciebie i Twoich bliskich.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.