Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Nowe produkty

ŻYWNOŚĆ

ŻYWNOŚĆ NATURALNA

Używanie zdrowej naturalnej żywności to najlepszy sposób na zachowanie zdrowia na długie lata. Trend Eko żywności stale wzrasta w naszym kraju, co świadczy o rosnącej świadomości społeczeństwa. Żywność ekologiczna nie posiada pozostałości chemicznych środków ochrony roślin i pestycydów, które mogłaby być szkodliwe dla Twojego z...

ŻYWNOŚĆ NATURALNA

Używanie zdrowej naturalnej żywności to najlepszy sposób na zachowanie zdrowia na długie lata. Trend Eko żywności stale wzrasta w naszym kraju, co świadczy o rosnącej świadomości społeczeństwa. Żywność ekologiczna nie posiada pozostałości chemicznych środków ochrony roślin i pestycydów, które mogłaby być szkodliwe dla Twojego zdrowia. Dodatkowo w naszym sklepie ze zdrową żywnością produkty naturalne zawierają większe ilości składników odżywczych, witamin i minerałów, niż te wytwarzane sztucznie.

Kupowanie zdrowej żywności w naszym sklepie przyczynia się do rozwoju tej gałęzi gospodarki, co skutkuje mniejszym użyciem środków ochrony roślin, a co za tym idzie mniejszym zanieczyszczeniem środowiska naturalnego.

Zapraszamy do naszego sklepu ze zdrową żywnością zapoznania się ofertą ekologicznych i naturalnych produktów takich firm jak: Bio Planet, Dary Natury, 5 przemian, Aka, Bakra, Danceo. W naszej ofercie zdrowej żywności znajdą Państwo ksylitol, miód wielokwiatowy, miód gryczany, czarnuszka jako przyprawa, czosnek niedźwiedzi, gorczycę białą, herbatę na zaparcia, herbatę żurawinową, herbatę Ning Hong, czubryca czerwona, dziką różę, nasiona chia, cukier trzcinowy nierafinowany, gorczyca biała i wiele innych.

Miody Polskie

Znane z pozytywnego działania na układ odpornościowy, miody pitne oraz miody kremowane są dostępne w różnych rodzajach. Mamy miody manuka, miód gryczany, miód rzepakowy, miód łąkowy wielokwiatowy, mleczko pszczele w miodzie.

Sklep Superfoods

Superfoods to potoczne określenie produktów o wysokiej zawartości odżywczej, pochodzenia naturalnego bez żadnych konserwantów bądź sztucznych domieszek. W naszej ofercie znajdą Państwo komosę ryżową quinoa, białko konopne, pyłek kwiatowy pszczeli, zielona herbata matcha, propolis pszczeli, maca w proszku, spirulina i chlorella, moringa proszek, jagody goji suszone.

Więcej

ŻYWNOŚĆ Jest 1357 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 1357 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 1357 elementów