Myvita Olej Arganowy Kosm Bio 50 Ml

M569

Olej arganowy zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminę „E” zwaną witaminą piękna. Posiada również wiele substancji czynnych, w których znajdują się grupy związków antykancerogennych. Regeneruje naskórek oraz pielęgnuje skórę przed i po opalaniu.

Więcej szczegółów

5903111710569
23%

Stan magazynowy: mało

21,62zł brutto

Więcej informacji

MYVITA OLEJ ARGANOWY kosm. BIO 50ml

Z dozownikiem
- 100% czysty olej arganowy kosmetyczny BIO
- idealny do pielęgnacji ciała, włosów, paznokci

Zwany marokańskim złotem jest otrzymywany ze świeżych orzechów znajdujących się w owocach drzewa arganowego, który bez obróbki chemicznej jest na zimno tłoczony. Posiada lekko pomarańczowe zabarwienie o charakterystycznym lekko gorzkawo-orzechowym zapachu. Wykorzystywany  w medycynie i kosmetyce naturalnej. Bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe około 80% głównie w linolowy omega-6 i oleinowy omega-9. Zawiera w sobie witaminę „E” zwaną witaminą piękna i młodości, której stężenie jest dwukrotnie większe niż w oliwie z oliwek. Posiada również wiele substancji czynnych, w których znajdują się grupy związków antykancerogennych takich jak: karoteny, polifenole o działaniu antyoksydacyjnym i przeciwrodnikowym, tokofer, alkohole triterpenowe, tirukallol łagodzący objawy alergii, sterole regenerujące naskórek oraz butyrospermol pielęgnujący skórę przed i po opalaniu.
Kosmetyczny olej arganowy tłoczony z orzechów drzewa arganowego. Olej tłoczony na zimno zachowuje wszelkie wartości, a certyfikat ekologiczny gwarantuje, że na żadnym etapie wytwarzania nie pojawiły się dodatki chemiczne. Olej arganowy jest idealny do pielęgnacji twarzy, ciała, paznokci, włosów. Można go także używać do masażu, kąpieli oraz opalania.

Składniki/Ingredients: Argania spinosa kernel oil.

100% czysty olej arganowy kosmetyczny BIO
Objętość netto: 50 ml

Sposób użycia: niewielką ilość olejku delikatnie wmasować w twarz, ciało, paznokcie i włosy.
Przechowywanie: przechowywać w temperaturze pokojowej w ciemnym miejscu.
Termin przydatności: co najmniej 1 rok.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: