NOWOŚCI
PROMOCJE

Blog o suplementach diety i ziołach leczniczych

Naturalne sposoby na walkę ze zmęczeniem

Żyjemy szybko, coraz szybciej. Nasze ciało próbuje temu tempu dorównać, przeskoczyć, nadrobić, bardzo często kosztem nas samych. Wtedy pojawia się zmęczenie. Jak z nim walczyć naturalnymi metodami, jak do niego nie dopuścić, podpowiadamy w dzisiejszym artykule.

Konopie w kosmetyce - działanie, zastosowanie, efekty

Olej z konopi siewnych stał się hitem ostatnich miesięcy. Dużo słyszy się o olejkach CBD i ich zbawiennym wpływie na organizm. Sprawdźmy zatem jakie produkty konopne, znalazły zastosowanie w kosmetologii?

Aloes – naturalna ochrona i remedium dla skóry

Aloes jako naturalna ochrona i remedium dla skóry. Poznaj dobroczynne właściwości aloesu. Jak działa na trądzik. Dowiedz się jak pozyskać sok z aloesu.

Nie daj się kleszczom - naturalne sposoby ochrony przed kleszczami

Poznaj naturalne sposoby na odstraszenie kleszczy. Zobacz, co robić aby ustrzec się pogryzienia przez kleszcze.

Po co nam resweratrol?

Poznaj naturalne sposoby ochrony serca i układu sercowo-naczyniowego. Jak należy uzupełniać resweratrol w codziennym życiu.

10 naturalnych sposobów na alergie

Poznaj naturalne sposoby na alergie. Co raz więcej osób cierpi z powodu sezonowych alergii. Winić możemy zanieczyszczenie środowiska. Ważniejsze jak sobie z nimi radzimy.

Komu pomoże mniszek lekarski?

Ta kosmopolityczna roślina to prawdziwa skarbnica witamin i substancji aktywnych. Przeczytaj artykuł i dowiedz się na jakie schorzenia pomaga. A jest ich naprawdę wiele.

Olejki eteryczne w zapaleniu stawów

Zapalenie stawów to częsta przypadłość z którą niełatwo się walczy. Warto poszerzyć swój arsenał w olejki eteryczne - mają udowodnione działanie. Dowiedz się które są najskuteczniejsze w świetle badań naukowych.

Olejowanie włosów - poznaj tę metodę

Olejowanie to bardzo skuteczna, naturalna metoda pielęgnacji włosów stosowana od wieków. Poznaj ją, jeśli marzysz o włosach, które są błyszczące i zdrowe. Dowiedz się jak dobrać olej, by zapewnić sobie spektakularne efekty.

Krzem ochroni twoją urodę i zdrowie

Krzem znany jest przede wszystkim jako środek poprawiający stan rzadkich i cienkich włosów i łamliwych paznokci. Jak pokazują badania, rola krzemu jest nie do przecenienia również w walce z dużo groźniejszymi dolegliwościami.