NOWOŚCI
PROMOCJE
Has no content to show! - Module SP Filter Products - ID 37

Blog o suplementach diety i ziołach leczniczych

Naturalne sposoby dbania o włosy

Lśniące i zadbane włosy są oznaką zdrowia, dodają uroku i odmładzają. Ich długość nie jest tak istotna, jak właśnie kondycja, o którą możemy dbać naturalnie, praktycznie nie wydając na to pieniędzy. Warto zatrzymać się przy tym aspekcie naszego wyglądu na chwilę dłużej.

10 minut treningu działa więcej, niż myślisz

Znalezienie czasu na ćwiczenia może być dość trudne lub powodować dodatkowy stres, szczególnie gdy jesteśmy przepracowani, zajmujemy się dziećmi lub po prostu jesteśmy przemęczeni. Oto dobra wiadomość: nie potrzebujesz do tego godzin na siłowni.

Problemy szkolne u dzieci -przyczyny i rozwiązania

O wspaniałej pamięci i koncentracji marzą chyba wszyscy. Są one potrzebne zarówno dorosłym, jak i dzieciom, zwłaszcza w okresie niezwykle szybkiego rozwoju intelektualnego oraz intensywnej nauki.

Jod dla dzieci – właściwości, dawkowanie

Jod dla dzieci to bardzo ważny pierwiastek, który dba o ich prawidłowy rozwój – już na etapie płodowym.

ZDROWE ZAMIENNIKI KAWY – JAK ZASTĄPIĆ MAŁĄ CZARNĄ?

Rezygnacja z filiżanki kawy może być trudna. Niezależnie od tego, czy chodzi o bogaty, orzechowy smak, zastrzyk energii czy rytuał picia – jest wiele powodów, by kochać kawę.

JAK POZBYĆ SIĘ METALI CIĘŻKICH Z ORGANIZMU

Dynamiczny rozwój przemysłu, głównie ciężkiego, skutkuje degradacją otoczenia. Fabryczne wyziewy zanieczyszczają powietrze, którym oddychamy, odpady poprodukcyjne trafiają do wód, które pijemy oraz do żywności. Wzrosło też zatrucie środowiska metalami ciężkimi,...

Kolagen eliksir młodości

O kolagenie słyszał na pewno każdy. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę jak ważną i istotną funkcję pełni on w organizmie nie tylko ludzkim ale i zwierząt. Przyjrzyjmy się czym jest kolagen, jaką rolę pełni i czym może skutkować jego niedobór. Kolagen jest białkiem...

Kosmetyki i zabiegi z jadem, śluzem i mlekiem, która pokocha twoja skóra

Wiele produktów pozyskiwanych od zwierząt ludzie wykorzystują w celach pielęgnacyjnych. Wprawdzie część opartych na nich zabiegów może budzić kontrowersje, ale inne rzeczywiście przynoszą spektakularne efekty.

Przygotowania do opalania czas start

Opalenizna jest piękna, choć samo opalanie bywa zdradliwe. O piękny brąz można zacząć dbać już 2-3 miesiące przed sezonem.

kalendarz badań profilaktycznych dziecka od 2 do 6 lat

Dzięki badaniom profilaktycznym dziecka można skontrolować, czy z dzieckiem wszystko jest w porządku, poznać lub omówić zasady prawidłowego żywienia oraz dowiedzieć się, jak dbać o jego zdrowie psychiczne i fizyczne. To ważne, dlatego należy znaleźć odpowiedniego...