NOWOŚCI
PROMOCJE

Blog o suplementach diety i ziołach leczniczych

Kosmetyki i zabiegi z jadem, śluzem i mlekiem, która pokocha twoja skóra

Wiele produktów pozyskiwanych od zwierząt ludzie wykorzystują w celach pielęgnacyjnych. Wprawdzie część opartych na nich zabiegów może budzić kontrowersje, ale inne rzeczywiście przynoszą spektakularne efekty.

Przygotowania do opalania czas start

Opalenizna jest piękna, choć samo opalanie bywa zdradliwe. O piękny brąz można zacząć dbać już 2-3 miesiące przed sezonem.

kalendarz badań profilaktycznych dziecka od 2 do 6 lat

Dzięki badaniom profilaktycznym dziecka można skontrolować, czy z dzieckiem wszystko jest w porządku, poznać lub omówić zasady prawidłowego żywienia oraz dowiedzieć się, jak dbać o jego zdrowie psychiczne i fizyczne. To ważne, dlatego należy znaleźć odpowiedniego...

Tarczyca nie boli a szkoda

Tarczyca jest jednym z najważniejszych gruczołów w organizmie. Wytwarza niezbędne dla zapewnienia homeostazy hormony: trójjodotyroninę (T3), tyroksynę (T4) i kalcytoninę. Substancje te oddziałują na niemal każdy narząd ludzkiego ciała, wpływają na poziom energii i...

Naturalne sposoby na walkę ze zmęczeniem

Żyjemy szybko, coraz szybciej. Nasze ciało próbuje temu tempu dorównać, przeskoczyć, nadrobić, bardzo często kosztem nas samych. Wtedy pojawia się zmęczenie. Jak z nim walczyć naturalnymi metodami, jak do niego nie dopuścić, podpowiadamy w dzisiejszym artykule.

Konopie w kosmetyce - działanie, zastosowanie, efekty

Olej z konopi siewnych stał się hitem ostatnich miesięcy. Dużo słyszy się o olejkach CBD i ich zbawiennym wpływie na organizm. Sprawdźmy zatem jakie produkty konopne, znalazły zastosowanie w kosmetologii?

Aloes – naturalna ochrona i remedium dla skóry

Aloes jako naturalna ochrona i remedium dla skóry. Poznaj dobroczynne właściwości aloesu. Jak działa na trądzik. Dowiedz się jak pozyskać sok z aloesu.

Nie daj się kleszczom - naturalne sposoby ochrony przed kleszczami

Poznaj naturalne sposoby na odstraszenie kleszczy. Zobacz, co robić aby ustrzec się pogryzienia przez kleszcze.

Po co nam resweratrol?

Poznaj naturalne sposoby ochrony serca i układu sercowo-naczyniowego. Jak należy uzupełniać resweratrol w codziennym życiu.

10 naturalnych sposobów na alergie

Poznaj naturalne sposoby na alergie. Co raz więcej osób cierpi z powodu sezonowych alergii. Winić możemy zanieczyszczenie środowiska. Ważniejsze jak sobie z nimi radzimy.