NATURES AID GLUKOZAMINA, MSM, CHONDROITYNA 90TAB

ND120230

Suplement diety Natures Aid zawierający: glukozaminę, MSM i chondroitynę z witaminą C, czyli składniki przyczyniające się do prawidłowego tworzenia kolagenu i funkcjonowania chrząstki.

Więcej szczegółów

5023652202092
8%
NATURES AID

Stan magazynowy: Brak

74,14zł brutto

Opis

układkostno-stawowy
GazetkaTAK

Więcej informacji

NATURES AID Glukozoamina, MSM 500 mg, Chondroityna 100 mg, Wit. C 90 tabl.

Suplement diety

Suplement diety zawierający: glukozaminę, MSM i chondroitynę z witaminą C, czyli składniki przyczyniające się do prawidłowego tworzenia kolagenu i funkcjonowania chrząstki.
Glukozamina - bierze udział w syntezie substancji budulcowych chrząstki stawowej.
MSM - inaczej siarka organiczna jest, zaraz po wapniu i fosforze, jest najczęściej występującym minerałem w naszym organizmie. Na jego bazie powstają między innymi aminokwasy jakie jak metionina, glutation. MSM zmniejsza stany zapalne stawów i towarzyszące im bóle, przyspiesza regenerację tanek.
Chondroidyna - jest jednym ze składników chrząstki, który odpowiada za elastyczność tkanki. Niedobór chondroityny powoduje niedostateczne zaopatrzenie chrząstek w potrzebne składniki, co z czasem może prowadzić do degeneracji komórek. 

 Dawkowanie: 1-3 tabletki dziennie w trakcie posiłku

Wartość odżywcza w jednej tabletce

Ilość

NRV

Glukozamina

500 mg

*

MSM

500 mg

*

Chondroidyna

100 mg

*

Witamina C

50 mg

63

NRV = % żywieniowa wartości referencyjnej

Skład: Glukozamina 2KCI (produkt ze skorupiaków), metylosulfonylometan, celuloza mikrokrystaliczna, chondroityna (produkt z ryb), witamina C (askorbinian wapnia),  powłoka tabletki (hydroksypropylometyloceluloza, gliceryna, lecytyna, dekstroza), substancja przeciwzbrylająca ( kwas stearynowy).

Dla alergenów patrz składniki pogrubione.

PRODUKT NIE ZAWIERA: pszenicy, glutenu, kukurydzy, soi, drożdży , nabiału, sztucznych dodatków, cukru, barwników, substancji zapachowych czy konserwantów. Bez wypełniaczy, substancji zbrylających czy innych sztucznych dodatków.

Producent: Natures Aid, Wielka Brytania

Uwagi: suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.