Bingospa Sól Do Stóp Grzybica 550G

BI012

Bingo sól do stóp grzybica zawiera związki mineralne oraz wyciągi roślinne, które zmniejszją skłonność do powstawania grzybicy, zmiękczają i peilęgnują naskórek.

Więcej szczegółów

5901842000126
23%
BINGO SPA

Stan magazynowy: średnio

10,74zł brutto

Opis

produktypolskie
płećDla Kobiet
problemgrzybica
płećDla Mężczyzn

Więcej informacji

BINGO SÓL DO STÓP GRZYBICA 550G

Grzybica stóp to zakażenie skóry wywołane przez grzyby, głównie przez dermatofity, dotyczące podeszwowej powierzchni stóp, palców i fałdów międzypalcowych. Grzybica stóp jest jedną z najczęstszych form zakażenia grzybiczego. W przeprowadzonych ostatnio na terenie naszego kraju badaniach stwierdzono, że co trzecia osoba z rozpoznanym zakażeniem grzybiczym skóry i paznokci ma grzybicę stóp. Jest to druga, po grzybicy paznokci, co do częstości występowania postać infekcji grzybiczej.
Sól do stóp BingoSpa przeciw grzybicy zawiera związki mineralne oraz wyciągi z krwawnika, melisy, tymianku, glistnika i kory dębu.
Działanie soli BingoSpa potwierdzone badaniami aplikacyjnymi

(Badania przeprowadzono w Specjalistycznym Laboratorium Badawczym pod kierownictwem lekarza dermatologa)
    -hamuje skłonność do objawów grzybicznych - 100% badanych,
    -hamuje pękanie naskórka między palcami - 94 % badanych,
    -likwiduje macerację naskórka - 94 % badanych,
    -zmniejsza wilgotność skóry między palcami - 100% badanych.

Badania potwierdziły, że sól BingoSpa jest skutecznym remedium do dolegliwości spowodowane objawami grzybicowymi i grzybico podobnymi. Sól BingoSpa jest dobrze tolerowana przez skórę, nie zaobserwowano podrażnień typu: zaczerwienienie, pieczenie, świąd zarówno podczas kąpieli  jak i bezpośrednio po jej zakończeniu.

Szczególnie korzyści daje stosowanie soli po wizycie na pływalni, basenie, po korzystaniu z ogólnie dostepnych natrysków (np.w hotelu).
Waga: 550

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: