WE LOVE THE PLANET DEZODORANT SO SENSITIVE 48G

PP352

Naturalny dezodorant na bazie oleju kokosowego, kwasu kaprylowego oraz sody oczyszczonej. Działa odświeżajaco, dezodorująco oraz nawilżająco.

Więcej szczegółów

8719326006352
23%
WE LOVE

Stan magazynowy: mało

47,70zł brutto

Więcej informacji

WE LOVE THE PLANET DEZODORANT SO SENSITIVE 48G


Naturalny, hipoalergiczny dezodorant w kremie So Sensitive posiada delikatny zapach i łagodne działanie. Naturalne rozwiązanie dla wrażliwej skóry. Dezodorant nie zawiera substancji syntetycznych czy aluminium, dzięki czemu jest bezpieczny do stosowania na skórze. Miękka pasta szybko wchłania się w skórę i nie blokuje porów.

Aktywne składniki
Dezodoranty Love the Planet (Kochaj Naszą Planetę) zawierają wyłącznie naturalne, pożyteczne składniki.

  • Kwas kaprylowy - podobnie jak olej kokosowy, jest wspaniałym środkiem nawilżającym. Kwas kaprylowy składa się z kwasów karboksylowych, które wspomagają odbudowę skóry oraz pomagają zredukować pocenie i uczucie wilgoci.
  • Ekologiczny olej kokosowy - ma działanie nawilżające i chłodzące. Idealnie nadaje się do suchej, podrażnionej skóry. Uzupełnia niedobory lipidów (tłuszczów występujących w skórze) i koi.
  • Soda oczyszczona - to naturalna substancja dezodorująca. Działa oczyszczająco i usuwa nadmiar tłuszczów i olejów.
    Skrobia kukurydziana - sprawia, że skóra staje się jedwabista. Wysoka chłonność tego proszku redukuje nadmiar olejów oraz potu na skórze.
    Sy. John's wort oil - olej ze świeżych kwiatów dziurawca. Koi on i łagodzi skórę. Oprócz tego, ma działanie przeciwzapalne i antybakteryjne.
  • Wosk pszczeli - służy uzyskaniu pożądanej konsystencji dezodorantu. Odparowuje on wilgoć i działa chłodząco na skórę.