Jantar Kurkumina 90 K Pomaga Przy Odchudzaniu

JAN434

Kurkuma zawiera w swoim składzie aktywny składniki-kurkuminę, która ma silne właściwości przeciwzapalne. W celu lepszego wchłaniania kurkuminy, suplement diety zawiera także piperynę.

Więcej szczegółów

5907527950434
8%
JANTAR

Stan magazynowy: mało

55,00zł brutto

Opis

działaniekontrola wagi
układkości stawy mięśnie

Więcej informacji

JANTAR KURKUMINA 90 KAPS.


Kurkuma zawiera liczne bioaktywne związki o silnych właściwościach leczniczych. Kurkumina jest głównym aktywnym składnikiem kurkumy, posiada ona silne działanie przeciwzapalne i jest bardzo mocnym przeciwutleniaczem. Kurkumina jest niestety słabo wchłaniana do krwiobiegu, dlatego należy spożywać też Piperynę, która zwiększa wchłanianie kurkuminy o 2000%. Nasz suplement posiada oba te składniki.

Kurkumina jest naturalnym środkiem przeciwzapalnym, znacznie zwiększa zdolność przeciwstawiającą organizmu, zwiększa wydzielanie neurotroficznego czynnika pochodzenia mózgowego, łączonego z poprawą funkcjonowania mózgu i zmniejszaniem ryzyka chorób mózgu.

Składniki: Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego 4:1 (Curcuma longa L.), hypromeloza, ekstrakt z owocu pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny (Piper nigrum), ekstrakt z owocu pieprzu kajeńskiego 4:1 (Capsicum annum), substancja przeciwzbrylająca (węglan wapnia), barwnik (tlenek tytanu).

Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja do spożycia – 2 kapsułki w ciągu dnia. Spożywać 1 kapsułkę w trakcie posiłku dwa razy na dobę. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zalecana dzienna porcja do spożycia 2 kapsułki, zawierają:

Składniki

Zawartość w 2 kaps.

%RWS*

Ekstrakt z ostryżu długiego

900 mg

-

Ekstrakt z pieprzu kajeńskiego

20 mg

-

Ekstrakt z pieprzu czarnego

20 mg

-

*%RWS Referencyjne Wartości Spożycia dla osoby dorosłej

Środki ostrożności:
Suplement diety przeznaczony jest dla osób dorosłych.
Nie zaleca się stosowania w ciąży i w okresie karmienia.
Nie zaleca się stosowania w przypadku niezdrożności dróg żółciowych.
Nie zaleca się stosowania w przypadku problemów z układem trawiennym.
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie stosować suplementu diety po upływie daty jego minimalnej trwałości.

Przechowywanie: Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej (15-25˚C), w zacienionym miejscu. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Nasze suplementy produkowane są przez profesjonalną firmę farmaceutyczną która spełnia najwyższe światowe standardy w zakresie produkcji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: