Promocja BINGO SÓL DO STÓP 2W1 GRZYBICA I POCENIE STÓP 550G

Bingospa Sól Do Stóp Grzybica I Pocenie Stóp 550G

BI640

Bingo sól do stóp grzybica zawiera związki mineralne oraz wyciągi roślinne, które zmniejszją skłonność do powstawania grzybicy i pocenia się stóp.

Więcej szczegółów

5901842006401
23%
BINGO SPA

Stan magazynowy: średnio

14,34zł brutto

-10%

15,93zł brutto

Opis

produktypolskie
płećdla Niej
problemgrzybica
płećdla Niego

Więcej informacji

BINGO SÓL DO STÓP 2W1 GRZYBICA I POCENIE STÓP 550G


Grzybica stóp to zakażenie skóry wywołane przez grzyby, głównie przez dermatofity. Są to grzyby atakujące wyłącznie skórę, paznokcie i włosy. Mają zdolność do rozkładania keratyny (białka nierozpuszczalnego w wodzie, obecnego m.in. w skórze i paznokciach) dotyczące podeszwowej powierzchni stóp, palców i fałdów międzypalcowych. Grzybica stóp jest jedną z najczęstszych form zakażenia grzybiczego.

Pocenie stóp zwiększa ryzyko rozwoju objawów grzybicznych.

Sól BingoSpa jest skutecznym kosmetykiem przeciw poceniu się stóp, bardzo dobrze tolerowanym przez skórę. Regularne kąpiele stóp zdecydowanie zmniejszają skłonność naskórka między palcami do pękania oraz zmniejszają skłonność stóp do pocenia.

Sposób użycia: stopy dokładnie umyć, rozpuścić 150g soli w 3-4 litrach letniej wody. Moczyć stopy co najmniej 15 minut, po zakończeniu osuszyć. Czynność powtarzać codziennie przez 7 dni. Profilaktycznie stosować w upalne dni.

Waga: 550 g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: