Yango Kwas Hialuronowy Pro-Beauty 230Mg 90 Kaps.

YA930

Kwas hialuronowy doskonale wpływa na nawilżenie, sprężystość i wytrzymałość skóry. Kwas hialuronowy wzmacnia włókna kolagenowe i wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu pH skóry.

Więcej szczegółów

5905279845930
8%
YANGO

Stan magazynowy: mało

75,00zł brutto

Opis

działanieantystarzeniowy
działaniezdrowy wygląd

Więcej informacji

YANGO KWAS HIALURONOWY PRO-BEAUTY 230MG 90 KAPS.


Kwas hialuronowy wpływa na nawilżenie, sprężystość i wytrzymałość skóry. Stabilizuje włókna kolagenowe i wspomaga utrzymanie odpowiedniego poziomu pH skóry. Jego poziom po 25 roku życia zaczyna spadać - aby uzupełnić niedobór, stosuj 150 mg dziennie. Dzięki niskocząsteczkowości jest wysoce przyswajalny, a towarzyszące mu doskonałe antyoksydanty wspomagają prawidłowy przebieg procesów zachodzących w strukturach skóry.

Formuła antyoksydanów Pro Beauty™
Innowacyjne połączenie ekstraktów ze skórki granatu, pestek winogron i rdestu japońskiego dostarcza cennych składników, takich jak: trans-resweratrol, kwas elagowy czy OPC. Spowalniają one wole rodniki i procesy starzenia się organizmu. Blend Pro Beauty™ składa się z wolnych od metali ciężkich ekstraktów standaryzowanych.

Niskocząsteczkowa technologia
Niewielki rozmiar cząsteczek pozwala im przenikać do głębokich warstw skóry i przebudowywać ją od wewnątrz. Zdolność działania na poziomie komórkowym pozwala na osiągnięcie wyraźnych efektów poprawy stanu skóry. Stymuluje do odnowy, wypełnia zmarszczki, przywraca gęstość, jędrność i elastyczność skóry.

Dawka czyni różnicę!
Na rynku istnieje wiele produktów nazywanych kwasem hialuronowym, niewiele z nich podaje jednak dawkę. Zazwyczaj jest ona zbyt mała, by dało zauważyć się pozytywne efekty suplementacji. Postaw na jakość i aktywuj procesy regeneracyjne skóry z Kwasem Hialuronowym Pro Beauty™ w dawce 150 mg w 1 kapsułce.

150 mg kwasu hialuronowego w dawce dziennej
Wysoka przyswajalność dzięki niskocząsteczkowości
Doskonały blend wyselekcjonowanych antyoksydantów Pro Beauty™
Bez dodatków i wypełniaczy
Kapsułki roślinne, delikatne dla żołądka, przyjazne wegetarianom i weganom


Składnik aktywny

1 kapsułka

Niskocząteczkowy kwas hialuronowy

150 mg

Rdestowiec japoński - ekstrakt 

30 mg

w tym trans-resweratrol (50%)

15 mg

Pestki winogron - ekstrakt 

25 mg

w tym OPC (95%)

23,75 mg

Skórka granatu - ekstrakt

25 mg

w tym kwas elagowy (40%)

10 mg

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie w trakcie lub po posiłku.

Składniki: niskocząsteczkowy fermentowany hialuronian sodu, ekstrakt z korzenia rdestowca japońskiego (Polygonum cuspidatum) standaryzowany na zawartość min. 50% trans-resweratrolu, ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) standaryzowany na zawartość min. 95% OPC (oligomeryczne proantocyjanidyny), ekstrakt ze skórki granatu właściwego (Punica granatum) standaryzowany na zawartość min. 40% kwasu elagowego.; kapsułka: celuloza roślinna.

Informacja: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane małym dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Wyprodukowano w Unii Europejskiej. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 20,7 g.

Informacja alergiczna: produkt nie zawiera glutenu, cukru, składników mlecznych, soli spożywczej, kukurydzy, skorupiaków, pszenicy, soi.
Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.