Dary Natury Sól Himalajska Różowa Młynek 180G

DN401

Prawdopodobnie jedna z najzdrowszych soli. Sól himalajska zawiera w sobie 84 składniki mineralne, z których najważniejszym jest sód. Stosowana w kuchni, a także do płukania gardła czy do kąpieli leczniczych.

Więcej szczegółów

5902581616401
23%
DARY NATURY

Stan magazynowy: Brak

14,03zł brutto

Więcej informacji

DARY NATURY SÓL HIMALAJSKA RÓŻOWA MŁYNEK 180G


Sól himalajska posiada szeroki zakres barw: od czystej bieli do różu i czerwieni. Ta różnorodność wynika z dominującego minerału. W różowej soli jest to żelazo, które pobudza szpik kostny do produkcji czerwonych krwinek i wspomaga prawidłową pracę układu odpornościowego. Różowa sól himalajska doskonale nadaje się do codziennego użytku w kuchni, przy produkcji przetworów, w zabiegach zdrowotnych, kosmetycznych i nie tylko. Dodatkowo piękne kryształki wspaniale dekorują potrawę.

Krystaliczna sól himalajska wydobywana jest ze złóż u podnóża Himalajów w Pakistanie, w miejscu prehistorycznego oceanu. Uchodzi za najzdrowszą i  najczystszą sól na świecie. W porównaniu do tradycyjnej soli zawiera o wiele więcej składników mineralnych pełniących ważne funkcje w organizmie (sól, którą tradycyjnie kupujemy w sklepach, jest z nich oczyszczana). Sól himalajska pozbawiona jest też zanieczyszczeń, które niekiedy występują w soli morskiej.

Solidne i trwałe wykonanie młynków sprawia iż mogą być stosowane do wielokrotnego użytku. Posiadają one ceramiczny mechanizm do regulacji grubości mielenia. Kupując jeden młynek, możemy cieszyć się z jego użytkowania przez wiele lat.W sprzedaży posiadamy gotowe mieszanki przypraw do ponownego uzupełniania młynków


Skład: sól himalajska różowa 100%
Opakowanie:180g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: