SkinDNA Test Genetyczny Skóry

SKINDNA

Rewolucyjny test genetyczny SkinDNA pozwala odkryć indywidualne predyspozycje skóry do starzenia się i wielu problemów. Test SkinDna kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i klinik medycyny estetycznej.

Więcej szczegółów

Stan magazynowy: dużo

1 304,10zł brutto

-10%

1 449,00zł brutto

Więcej informacji

Test genetyczny SkinDNA


Nie musisz już więcej zgadywać, co jest dobre dla Twojej cery. Każda skóra starzeje się inaczej, co w dużym stopniu zależy od predyspozycji genetycznych, które można zidentyfikować i na ich podstawie, w celowany sposób dobrać najlepsze dla danej osoby zabiegi, zalecenia dietetyczne i produkty do pielęgnacji skóry. Skorzystaj z postępów nauki i dbaj o skórę mądrzej oraz dobierz pielęgnację, która pozwoli zachować zdrowy i młody wygląd skóry na długo!
Pora na innowacje w podejściu do profilaktyki starzenia się skóry. SkinDNA to kompleksowy test genetyczny, który pozwoli na wdrożenie indywidualnego planu profilaktyki przedwczesnego starzenia się skóry. Znajdziesz odpowiedzi na pytanie jak dbać o swoją skórę, jakich składników kosmetyków i zabiegów potrzebujesz, a jakich powinnaś unikać, oraz jaka suplementacja pomoże Ci w utrzymaniu zdrowego i młodego wyglądu. Koniec z eksperymentami przeprowadzanymi na własnej skórze, teraz będziesz wiedzieć, co jest dla Ciebie dobre i bez trudu dostosujesz odpowiednie kosmetyki!


Każda skóra starzeje się w inny sposób, procesy te są zapisane w naszych kodach genetycznych. Starzenie skóry nie jest procesem jednorodnym, zachodzi na różnych polach.  Test SkinDNA bada 5 parametrów zdrowia skóry, powiązanych bezpośrednio z jej starzeniem. Są to:
• jakość włókien kolagenowych utrzymujących jędrność i elastyczność;
• nasilenie glikacji powodującej powstawanie zmarszczek;
• podatność na uszkodzenia słoneczne i powstawanie plam pigmentacyjnych;
• podatność na uszkodzenia przez wolne rodniki;
• wrażliwość i skłonność do stanów zapalnych

 Test SkinDNA dostępny w naszym sklepie pozwala odkryć Twoje mocne i słabe strony w każdej z tych kategorii na podstawie badania 16 markerów genetycznych.

Jak przebiega badanie?
Test odbywa się higienicznie i w zaciszu Twojego domu. Otrzymujesz zestaw do pobrania wymazu z policzka, co jest zupełnie bezinwazyjne i bezbolesne, następnie odsyłasz próbkę do naszego sklepu (ul. Matuszewska 20, 03-876 Warszawa). Wędruje ona do renomowanego laboratorium genetycznego w Sydney, Australii. Wynik przychodzi bezpośrednio na Twojego maila w okresie od dwóch tygodni do miesiąca. Ponieważ jest to test genetyczny, przeprowadza się go raz w życiu.

Wynik przedstawiony jest w formie procentowej, po porównaniu go przez algorytmy statystyczne Twojego badania z dziesiątkami tysięcy innych wyników w bazie danych. Wskaże mocne i słabe strony Twojej skóry, pokaże, o co musisz się szczególnie zatroszczyć by zachować świeży wygląd na dłużej.

Co zyskujesz?
Do wyniku dołączony jest do niego wyczerpujący wielostronnicowy raport wraz z planem indywidualnej suplementacji i wyborem najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb składników dermokosmetyków i zabiegów kosmetologicznych. Teraz łatwo podejmiesz wybór podczas zakupów kosmetyków, będziesz wiedzieć, co jest dla Ciebie dobre i unikniesz rozczarowań.

Dzięki testowi:

• Dowiesz się, jakie są genetyczne predyspozycje Twojej skóry we wszystkich kategoriach starzenia.
• Poznasz specyficzne potrzeby swojej skóry, zanim pojawią się widoczne oznaki
• Dowiesz się, na których zagrożeniach musisz się szczególnie skupić, by zachować zdrową i piękną skórę.
• Dowiesz się, jakie są możliwości skutecznej, celowanej profilaktyki, by przeciwdziałać zagrożeniom.
• Poznasz najskuteczniejszy dla Ciebie, naukowo dobrany, indywidulany plan pielęgnacji Twojej skóry.
• Będziesz mogła/mógł skutecznie zapobiegać problemom skórnym, nawet zanim pojawią się widoczne zmiany.
• Unikniesz rozczarowań i wydatków związanych z metodą prób i błędów.
• Oszczędzisz pieniądze, rezygnując z tego, co nie jest potrzebne Twojej skórze

Bardzo innowacyjną usługą jest indywidualny dobór suplementacji i kosmetyków na podstawie predyspozycji genetycznych. Pozwoli to działać zarówno wewnętrznie i długofalowo, jest to bardzo ważne, lecz często pomijane podczas planowania pielęgnacji.

Test genetyczny SkinDNA jest rewolucyjnym produktem, bardzo popularnym w Australii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach oraz wielu innych krajach.  Dziesiątki tysięcy osób, które z niego skorzystały wiedzą już jak dbać o siebie mądrzej i co robić by zachować urodę na długo.
Test pozwala opracować Twój indywidualny, naukowo dobrany program dostosowany do specyficznych potrzeb Twojej skóry. Twój specjalista zyskuje możliwość wyjścia poza schemat ustalony dla wszystkich i jeszcze bardziej precyzyjnego dobrania dla Ciebie odpowiednich składników do pielęgnacji skóry,
Test SkinDNA jest przydatnym narzędziem również dla gabinetów medycyny estetycznej lub gabinetów kosmetycznych. Pozwoli umotywować dobór terapii podstawami naukowymi.


Dowiedz się więcej o teście na  www.skindnacare.eu
Odwiedź stronę testu SkinDNA na Facebooku i na Instagramie:
Facebooku- https://www.facebook.com/Skindnacare-100434955137703/
Instagramie- https://www.instagram.com/skindnacare_pl/

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: