• Nowy

Eco Variant Płyn do ręcznego mycia naczyń Flash MINT 500g

   
Ekologiczny miętowy roślinny płyn do ręcznego mycia naczyń z orzechów piorących. Butelka owalna (ow) z nakrętką pull-push.

Wytworzony na bazie roślinnego biosurfaktantu EcoTenz z orzechów piorących (Sapindus Mukorossi) i ekologicznego miętowego olejku eterycznego. Płyn jest nową generacją wcześniejszej wersji znanej pod nazwą "Shiny dishes miętowy". Wykazuje doskonałe właściwości myjące i odtłuszczające. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz środowiska. Cechuje się szybką biodegradacją. Ma przyjemny ziołowy zapach pochodzący z użycia naturalnych składników.

Butelka owalna (ow) z dozownikiem wypływowym pull-push jest skierowana dla użytkowników przyzwyczajonych do tego systemu.

Produkt o unikatowych walorach użytkowych i ekologicznych objęty certyfikatem "GUARANTEE EcoVariant"
                                         
ZAWARTOŚĆ WG. INCI: AQUA, EcoTenz (biosurfaktant) – SAPINDUS MUKOROSSI NUT EXTRACT, ARGANIA SPINOSA EXTRACT, POLYSORBATE 20, DECYL GLUCOSIDE, LAURYL GLUCOSIDE, AMINE OXIDE, XANTHAN GUM, GLYCERIN, POTASSIUM SORBATE, MENTHA PIPERITA LEAF OIL.

SPOSÓB STOSOWANIA I DOZOWANIA: Mycie w zlewozmywaku lub misce: wlać 3ml płynu bezpośrednio do zlewu lub miski i uzupełnić 5 litrami ciepłej wody. Umyte naczynia dokładnie spłukać wodą

Bezpieczeństwo: Zgodnie z Rozporządzeniem nr 1272/2008 (CLP) produkt nie został sklasyfikowany jako stwarzający zagrożenia i nie posiada elementów oznakowania. Jest hipoalergiczny, nie toksyczny, nie podrażnia oczu i skóry, ma neutralne pH. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą.

Przechowywanie: Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Zaleca się przechowywanie w temperaturze od 5 do 25°C. Zużyć przed datą umieszczoną na opakowaniu.

16 innych produktów w tej samej kategorii: