• -3,49 zł
  • Nowy

BIOETIQ KWAS HIALURONOWY 1,5%

BIOETIQ Kwas hialuronowy - rewolucja w nawilżaniu

Kwas Hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie w postaci hialuronianu sodu. Ponad połowa całkowitej ilości hialuronianu występuje w skórze i przestrzeni między komórkowej odpowiadając bezpośrednio za właściwe nawilżenie skóry jej elastyczność i gładkość. Wraz z wiekiem dochodzi do zmniejszenia jego ilości w warstwie skóry właściwej, skutkuje to utratą jędrności, i sprężystości skóry. Dlatego też bezpośrednia aplikacja hialuronianu sodu na skórę uzupełnia jego braki i wykazuje działanie nawilżające, wyrównujące i przeciwzmarszczkowe oraz stymulujące komórki do intensywnej odbudowy.
Kompleks 3 różnych typów kwasów hialuronowych wykazuje najkorzystniejsze, wzajemnie uzupełniające się działanie:
kwasu wielkocząsteczkowy - tworzy na powierzchni skóry warstwę ochronną, która zapobiega uciekaniu wody z wnętrza. Skóra jest, zatem doskonale nawilżona zarówno od wewnątrz jak i zabezpieczona przed uciekaniem wody z warstwy rogowej naskórka.
kwas małocząsteczkowy - wnika do głębszych warstw naskórka, gdzie wykazuje działanie nawilżające oraz umożliwia szybsze przenikanie substancji czynnych
kwas ultraniskocząsteczkowego - zwiększa poziom nawilżenia wewnątrz skóry

ZASTOSOWANIE
BIOETIQ Kwas hialuronowy zaleca się stosować w połączeniu z olejkiem, kremem, serum nakładając w pierwszej kolejności kwas hialuronowy.

SKŁAD
SKŁADNIKI/ INGREDIENTS: Aqua, Sodium Hyaluronate, Oligo Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

 

16 innych produktów w tej samej kategorii: