Colway Szampon Zagęszczający Włosy 200Ml

CW573

Wzmacnia strukturę włosów od samych cebulek i zapobiega wypadaniu, niwelując przyczynę wypadania włosów, likwiduj łupież, problemy skórne, nie uczula i nie podrażnia skóry, hroni włosy przed przetłuszczaniem,zagęszcza włosy, nie zawiera SLS ani silikonów.

Więcej szczegółów

5907441036573
23%
COLWAY

Stan magazynowy: mało

117,00zł brutto

Więcej informacji

COLWAY SZAMPON ZAGĘSZCZAJĄCY WŁOSY 200ML


Twoje włosy są osłabione, a każde czesanie przynosi niepokój i obawę przed kolejnymi włosami, które pozostaną na grzebieniu?

Ten problem nie musi trwać wiecznie, znaleźliśmy sposób aby wzmocnić Twoje włosy. To szampon z aktywną biologicznie diosminą, która zwiększa ukrwienie mieszków włosowych, odżywiając je i zapewniając wzmocnienie włosów już od miejsca gdzie rodzi się włos.

Dzięki nowatorskiemu zastosowaniu tej formy diosminy Twoje włosy szybko widocznie się wzmocnią i zagęszczą.

Szampon Zagęszczający Włosy jest kolejnym pionierskim produktem COLWAY . Jego unikatowość wynika z zastosowania po raz pierwszy w światowej historii kosmetyków włosowychaktywnej biologicznie formuły diosminy. Sposób jej pozyskiwania jest opatentowanym wynalazkiem dr Krzysztofa Słonia. Szampon został wzbogacony ekstraktem z rośliny Ku Shen ( sophora flavescens), stosowanej od wieków w medycynie chińskiej, jako lek skutecznie hamujący procesy łysienia o podłożu hormonalnym.

Działanie:

  • wzmacnia strukturę włosów od samych cebulek i zapobiega ich ponownej utracie
  • szybszy wzrost włókien włosów
  • przywraca blask , gęstość i siłę
  • hamuje działanie enzymu 5-alfa reduktazy, niwelując przyczynę wypadania włosów
  • chroni włosy przed przetłuszczaniem dodaje blasku i wygładza łuskę włosa
  • włosy są odżywione i bardziej błyszczące
  • likwiduje łupież i wszelki problemy skórne
  • produkt naturalny, nie zawiera SLS ani silikonów
  • nie uczula i nie podrażnia skóry

Właściwości wybranych składników

Diosmina powoduje skurcz i rozkurcz naczyń krwionośnych w cebulce włosowej, skutkuje to wzmożonym przepływem krwi i doskonałym odżywieniem komórek macierzystych mieszków włosowych. Dlatego właśnie włosy stają się mocniejsze, zwiększa się ich ilość i szybko przestają wypadać. Diosmina jest substancją mikronizowaną, która pozostaje w porach skóry nawet po spłukaniu wodą więc nie musimy myć włosów codziennie aby uzyskać odpowiednie efekty.

Polecany Dla:nastolatków i dorosłych. Jeden szampon przeznaczony do każdego rodzaju włosów, suchych, przetłuszczających się , z łupieżem i do włosów słabych i zniszczonych ze skłonnością do wypadania.

Sposób użycia i porady:

Przed każdym użyciem wstrząsnąć ( gdyż diosmina osadza się na dnie )

Myć włosy minimum dwa razy w tygodniu, dla zapewnienia odpowiedniego działania wzmacniającego wmasowywać w skórę głowy do ok. 2 minut.
Trwały efekt zagęszczenia otrzymujemy po ok. 2-3 miesięcy. Czas ten jest niezbędny by nasze żywe cebulki wzmocniły się, wydały nowy włos, który rośnie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: