• Nowy

Mirlek ELIKSIR CIŚNIENIE KRWI 100 ml bezalkoholowy


Suplement diety z koniczyną łąkową i oregano.

Oregano i koniczyna łąkowa pomaga normalizować ciśnienie krwi.

Składniki: woda, wyciągi wodne 1:1: z ziela koniczyny łąkowej (Trifolium pratense) 30%, z ziela serdecznika (Leonurus cardiaca) 25%, z liścia czarnej porzeczki (Ribes nigrum) 20%, z owocu bzu czarnego (Sambucus nigra) 15%, z ziela oregano (Oreganum vulgare) 5%, z łuski gryki (Fagopyrum esculentum )5 %, sok z cytryny (Citrus limon)

Składniki-
wyciągi wodne 1:1:   Ilość w jednej porcji 5 ml [g] Przeciętna zawartość wyciągów wykazujących efekt fizjologiczny  w dziennej porcji produktu 10 ml [g]
z ziela koniczyny łąkowej (Trifolium pratense) 0,75 1,50
z ziela serdecznika (Leonurus cardiaca) 0,63 1,26
z liścia czarnej porzeczki (Ribes nigrum) 0,50 1,00
z owocu bzu czarnego (Sambucus nigra) 0,38 0,76
z ziela oregano (Oreganum vulgare) 0,13 0,26
łuski gryki (Fagopyrum esculentum ) 0,13 0,26

Zalecane spożycie: 2 razy w ciągu doby po 5 ml eliksiru ( 2 nakrętki)

Sposób użycia: 1 nakrętkę eliksiru (5 ml) wlać do kieliszka lub szklanki z wodą i wypić. Produkt przeznaczony dla dorosłych. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Wstrząsnąć przed spożyciem. Nie stosować u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik produktu. Produkt pasteryzowany.

Przechowywanie: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed dostępem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce w szczelnie zamkniętej butelce, spożyć w ciągu 7 dni.
Wyprodukowano przez: MIR-LEK, ul. Lipowa 3, 42-421 Rudniki

ELIKSIR dla prawidłowego ciśnienia krwi powstał z wyciągów z roślin takich jak: koniczyna łąkowa, serdecznik, czarna porzeczka, czarny bez, oregano, gryka. Koniczyna łąkowa wspiera układ sercowo-naczyniowy, pomaga normalizować ciśnienie krwi , serdecznik zwiększa elastyczność i wytrzymałość naczyń krwionośnych i ścian naczyń włosowatych, normalizuje ciśnienie krwi, czarna porzeczka wspiera krążenie, bez czarny przyczynia się do poprawy krążenia krwi, oregano normalizuje ciśnienie krwi.16 innych produktów w tej samej kategorii: