Flos Oregakap Olejek Z Oregano 30Ml

FL699

Naturalny środek na pasożyty.

Więcej szczegółów

5907752643699
8%
FLOS

Stan magazynowy: dużo

31,90zł brutto

Więcej informacji

Flos OregaKap - olejek z oregano 30 ml


OregaKap jest w 100% produktem naturalnym, zawierający w swoim składzie 30% olejku z oregano. Najważniejszym związkiem czynnym olejku z oregano jest karwakrol, czyli naturalny fenol wykazujący silne działanie antyseptyczne i przeciwutleniające.


Działanie prozdrowotne:

  • hamuje rozwój wirusów i bakterii
  • działa zabójczo na grzyby i pasożyty
  • sprawdzi się pomocniczo w leczeniu infekcji górnych dróg oddechowych
  • stosowany jako dodatek do terapii chorób oskrzeli i uciążliwego kataru


Składniki: Oliwa z oliwek (Extra Virgin Olive Oil) - 70 %; olejek z oregano (Oregano Oil)  30 % (standaryzowany na zawartość karwakrolu min 78%)


Sposób użycia: Spożywać jedynie rozcieńczony! Dobrze rozmieszać przed spożyciem. Nie spożywać na czczo. Pić 4 krople produktu rozcieńczonego w 1/3 szklanki wody, herbaty lub soku (najlepiej pomidorowego lub wielowarzywnego) 3 razy dziennie (porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia). Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku jakichkolwiek dolegliwości żołądkowych zaprzestać spożywania produktu lub obniżyć porcję.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia (12 kropli = 0,3 ml = 0,3 g) zawiera: Oliwa z oliwek 0,21 ml/0,21 g, olejek z oregano 0,09 ml/0,09 g - w tym karwakol 0,07 ml/0,07 g


Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła.


Objętość netto: 30 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: