NOWOŚCI
PROMOCJE
Has no content to show! - Module SP Filter Products - ID 37

Lista produktów według marki DARY NATURY

Dary Natury to firma umiejscowiona w małej wiosce Koryciny na podlasiu. Zajmuje się produkcją zdrowej żywności, działająca w branży zielarskiej. Zróżnicowany teren umożliwia dostęp do naturalnie rosnących roślin. Produkty Darów Natury tworzą zatem dziko rosnące zioła i plony z certyfikowanych ekologicznych gospodarstw.

Dary natury to polski producent zdrowej żywności, mieszanek ziołowych z wieloletnią tradycją. Firma znajduje się na Podlasiu, wśród nieskażonych cywilizacją łąk, lasów i pół. Zioła zbierane są ręcznie oraz przetwarzane w tradycyjny sposób.

Producent Dary Natury posiada w swojej ofercie zioła jednorodne, mieszanki ziołowe na różnorodne jednostki chorobowe, zdrową żywność, ekologiczne soki i domowe przetwory, a wszystko to ze skarbów Podlasia.

Dary Natury do firma z misją. Od lat skupia się nie tylko na produkcji i dystrybucji ziół, produktów zdrowotnych i zdrowej żywności, ale także na ochronie zagrożonych gatunków roślin i wspieranie tradycyjnego rolnictwa oraz ekologicznego podejścia do życia.

Producent Dary Natury w tej chwili korzysta z usług ok. 300 lokalnych zbieraczy ziół, który kultywują tą piękną tradycję ciągle żywą na Podlasiu od setek lat. Nie wszyscy wiedzą, że ok. 50% zbieranego surowca zielarskiego pochodzi właśnie z tych dziewiczych terenów Polski. Nie przypadkowo został tu stworzony Ośrodek Edukacji Przyrodniczej w Korycinach, który jako jedyny w kraju, uczy tej ważnej profesji.

Mimo tego, że Dary Natury swą działalność zaczynały jako producent i dystrybutor ziół, to w tej chwili oferta firmy zawiera: przyprawy, kawy, herbaty, nalewki, soki, syropy, napoje, zdrowa żywność, ekologiczne nasiona, zioła do kąpieli.

Firma cały czas się rozwija i inwestuje w poszerzanie oferty. Osiągnąć to zamierza tworząc właśnie przetwórnie surowców zielarskich oraz zakupując nowoczesny sprzęt do analizy produktów, które to pozwolą na wprowadzenie produktów specjalistycznych dla diabetyków, alergików oraz innych grup odbiorców.

Producent Dary Natury bardzo wnikliwie bada rynek oraz żywo odpowiada na potrzeby klientów selekcjonując, magazynując oraz konfekcjonując zioła, ale również wprowadzając nowoczesny sprzęt oraz urozmaicając ofertę produktową.

Dostępne 561 produktów.

Dostępność : 23 W magazynie
Agar agar, to naturalna roślinna żelatyna, pozyskiwana z wodorostów. Nadaje się do przygotowywania dań, potraw i deserów. Nie ma zapachu, koloru, ani smaku, dlatego nie zmienia walorów smakowych i zapachowych posiłków. Dla wegan i wegetarian.
Dostępność : brak na stanie
Stosowana przede wszystkim przy schorzeniach narządu oddechowego, przy silnym zaflegmieniu, w krztuścu, a także dychawicy oskrzelowej i gruźlicy płuc. Dawniej, używano babki jako środek na rany. Zapobiega tworzeniu się kamieni nerkowych.

Dary Natury Bez Czarny Owoc Eko 100G

Cena 11,68 zł
Chwilowo niedost.
Dostępność : brak na stanie
Wykazuje właściwości delikatnie przeczyszczające, dlatego warto stosować przy zaparciach. Działa moczopędnie, oczyszczając przy tym nerki. Stosowany przy chorobach wieku dziecięcego, a także jako złoty środek przy zwalczaniu cellulitu.
Dostępność : 11 W magazynie
Pomocna przy oczyszczaniu organizmu i odchudzaniu, skutecznie obniża ciśnienie krwi. Działa moczopędnie, oczyszczając przy tym nerki. Stosowana przy chorobach wieku dziecięcego, a także jako złoty środek przy zwalczaniu cellulitu.
Dostępność : brak na stanie
Pomocna przy oczyszczaniu organizmu i odchudzaniu, skutecznie obniża ciśnienie krwi. Działa moczopędnie, oczyszczając przy tym nerki. Stosowana przy chorobach wieku dziecięcego, a także jako złoty środek przy zwalczaniu cellulitu.

Dary Natury Bluszczyk Ziele Eko 25G

Cena 5,53 zł
Dostępność : 7 W magazynie
Bluszczyk pozytywnie wpływa na układ pokarmowy, przyspieszając przemianę materii i likwidując wzdęcia, wspomaga pracę serca i układu nerwowego, wzmacnia odporność i pomaga w walce z trądzikiem i świądem skóry.

Dary Natury Bratek Ziele Eko 50G Bratek

Cena 7,54 zł
Dostępność : 11 W magazynie
Roślina pomaga przy trądziku oraz wpływa na ogólny stan i wygląd skóry. Wspiera oczyszczanie krwi, trawienie oraz działa kojąco na gardło.

Dary Natury Brzoza Liść Eko 50G

Cena 4,91 zł
Chwilowo niedost.
Dostępność : brak na stanie
Herbatka z liści brzozy obecnie uważana jest za najlepszy produkt stosowany przy problemach z układem moczowym, na przykład przy skazie moczanowej. Działa moczopędnie, pozwalając usunąć piasek i kamienie nerkowe. Wykazuje działanie przeciwreumatyczne.

Dary Natury Brzoza Pączki Eko 50g

Cena 8,15 zł
Chwilowo niedost.
Dostępność : brak na stanie
Brzoza od wieków jest znana i ceniona ze względu na swoje właściwości. Brzoza wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, wspomaga pracę układu pokarmowego, wątroby, a także funkcję wydalniczą nerek, przez co korzystnie wpływa na proces

Dary Natury Budyń Wanilioy Eko 40 g

Cena 4,67 zł
Dostępność : 20 W magazynie
Ekologiczny budyń waniliowy z dodatkiem ekologicznej wanilii, przygotowany w 100% z naturalnych składników bez dodatku sztucznych aromatów