NATURES AID GLUKOZAMINA 1500MG 90TAB

ND124030

Glukozamina 2KCL Natures Aid 1500 mg o wysokiej potencji, przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu i prawidłowego funkcjonowania chrząstki stawowej.

Więcej szczegółów

5023652240094
8%
NATURES AID

Stan magazynowy: średnio

55,17zł brutto

Opis

układkostno-stawowy

Więcej informacji

NATURES AID Glukozamina 1500 mg High Strenght 90 tabl.

Suplement diety

Glukozamina 2KCL 1500 mg o wysokiej potencji, przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu i prawidłowego funkcjonowania chrząstki.

Preparat w postaci siarczanu glukozaminy wytwarzany jest z chlorku potasu, bezpiecznego, wolnego od sodu produktu, którzy służy do stabilizacji suplementu. Glukozamina to aminokwas występujący naturalnie w organizmie, chociaż produkcja może się zmniejszać wraz z wiekiem. Glukozaminę trudno jest pozyskać z żywności, więc suplementacja jest bezpiecznym i łatwym sposobem na uzupełnienie jej niedoborów. 

Wartość odżywcza
1 tabletka zawiera
Ilość % NRV
Glukozamina 2KCL (sól darmo) 1500 mg*
NRV = żywnościowe wartości referencyjne

Skład: siarczan glukozaminy 2KCl (produkt ze skorupiaków), mikrokrystaliczna celuloza, fosforan dwuwapniowy, środek przeciwzbrylający  kwasu stearynowego pochodzenia roślinnego; powłoka tabletki (hydroksypropylometyloceluloza, gliceryna, naturalny barwnik; dwutlenek tytanu), substancje przeciwzbrylające (stearynian magnezu pochodzenia roślinnego)

Zalecenia: 1 tabletka dziennie w trakcie posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

PRODUKT NIE ZAWIERA: pszenicy, glutenu, kukurydzy, soi, drożdży , nabiału, sztucznych dodatków, cukru, barwników, substancji zapachowych czy konserwantów. Bez wypełniaczy, substancji zbrylających czy innych sztucznych dodatków.
Producent: Natures Aid, Wielka Brytania

Uwagi: suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.