Promocja PITERAQ PUDER W PŁYNIE CERA SUCHA BLUE LAGOON 37E

Piteraq Puder W Płynie Cera Sucha Blue Lagoon 37E

PQ505

Kolor jasny beż, do skóry jasnej, odcień bursztynowy. O lekkiej konsystencji, dający efekt naturalnej skóry, ma właściwości odżywcze, zmiękczające i rewitalizujące. By skóra była stonizowana i miała zdrowy wygląd.

Więcej szczegółów

8054521650505
23%
PITERAQ

Stan magazynowy: mało

34,62zł brutto

-65%

98,90zł brutto

Opis

rodzaj skórysucha
płećdla Niej

Więcej informacji

PITERAQ PUDER W PŁYNIE CERA SUCHA BLUE LAGOON 37E


Skóra sucha
Lekka, kremowa i wygodna konsystencja, która odżywia, nawilża i pozwala twarzy oddychać. Jego specjalna formuła dla skóry suchej wzbogacona została substancjami aktywnymi o działaniu rozmiękczającym, rewitalizującym i zapobiegającym starzeniu się. Naturalne piękno.

Olej z róży rdzawej składa się w 80% z kwasu linolowego i linolenowego, które odgrywają dużą rolę w nadawaniu skórze elastyczności i wizualnego piękna. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się tkanek skórnych, oddziałuje na popękaną i suchą skórę oraz po trądzikową. Nadaje jej świeżości, gładkości i elastyczności, niwelując oznaki zmęczenia i zapewniając odpowiednie nawilżanie.

Kolor jasny beż, do skóry jasnej, odcień bursztynowy.
O lekkiej konsystencji, dający efekt naturalnej skóry, ma właściwości odżywcze, zmiękczające i rewitalizujące. By skóra była stonizowana i miała zdrowy wygląd.

Blue Lagoon to naturalny puder w płynie do skóry suchej:

  • Bez PEG-ów, ftalatów, substancji chelatujących;
  • Bez olejów mineralnych, parafiny;
  • Bez lotnych cyklometikonów (D4, D5, D6);
  • Bez Alkoholu;
  • Bez Glutenu;