Promocja PSM KREM SPECIAL CARE Z MLEKIEM KLACZY 350ML

Psm Krem Special Care Z Mlekiem Klaczy 350Ml

PSM015

Specjalna formuła z mlekiem klaczy, przeznaczona dla skóry z łuszczycą, AZS, egzemą i innymi problemami dermatologicznymi. Działa kojąco na suchą, łuszczącą się i swędzącą skórę. Niezwykle skuteczny, przynosi ulgę przy podrażnieniach skóry.

Więcej szczegółów

5425010290015
23%
PSM

Stan magazynowy: mało

178,26zł brutto

-45%

324,10zł brutto

Opis

rodzaj skórysucha
płećdla Niego
płećdla Niej
dolegliwośćłuszczyca

Więcej informacji

PSM KREM SPECIAL CARE Z MLEKIEM KLACZY 350ML


Kojący krem dla całego ciała

Krem Special Care jest szczególnie polecany dla osób z łuszczycą, AZS, i innymi problemami dermatologicznym, przeznaczony do codziennej pielęgnacji całego ciała. Jest bardzo wydajny, idealnie wnika w naskórek, wygładza go, a także, co ważne nie brudzi odzieży. Zmniejsza stany zapalne i doskonale koi uczucie swędzenia, a skóra staje się nawilżona i elastyczna.

Na łuszczącą się i swędzącą skórę

Special Care to absolutnie wyjątkowy krem, polecany szczególnie wtedy, gdy występuje łuszczenie się naskórka, uczucie swędzenia i ściągania, a skóra jest podatna na zadrapania i urazy. Taki stan skóry występuje w łuszczycy, atopowym zapaleniu skóry i innych schorzeniach dermatologicznych. Przyczyną podobnych dolegliwości skórnych mogą też być: cukrzyca, zaburzenia hormonalne (np. w okresie menopauzy) oraz problemy z wątrobą.

Zbawienny efekt dzięki pełnemu nawilżeniu skóry

Ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie i wysoką wydajność krem Special Care jest bestsellerowym produktem w naszej ofercie. Krem jest też wspaniałym uzupełnieniem kapsułek Proskin LF, które nawilżają i odżywiają głębokie warstwy skóry od środka, a także sprzyjają wzmocnieniu układu odpornościowego. Jednoczesne działanie kapsułek i kremu z mlekiem klaczy rozwiązuje nie tylko problemy kosmetyczne, ale skutecznie wspomaga walkę z łuszczycą i AZS, a tym samym poprawia komfort codziennego życia.