Wyprzedaż! Formeds Bicaps LibiFEM 60 Kapsułek

Formeds Bicaps LibiFEM 60 k

FO480

BICAPS LibiFEM to produkt przeznaczony specjalnie dla kobiet. Zawiera naturalne składniki, które wspomagają m.in.aktywność seksualną i utrzymanie optymalnego poziomu energii.

Więcej szczegółów

2022-04-01
5903148620480
8%
FORMEDS

Stan magazynowy: mało

39,95zł brutto

-25%

53,27zł brutto

Więcej informacji

Formeds BICAPS LibiFEM 60 kapsułek


Ilość porcji: 60

BICAPS LibiFEM to produkt przeznaczony specjalnie dla kobiet. Zawiera naturalne składniki, które wspomagają m.in.aktywność seksualną i utrzymanie optymalnego poziomu energii.

Zawarte w produkcie ekstrakty są standaryzowane na zawartość ich składników aktywnych.

Produkt nie zawiera sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu itp.

Roślinna kapsułka. Pojemnik z roślinnych surowców

Skład produktu

Porcja dzienna- 1 kapsułka zawiera:
    Ekstrakt z korzenia maca – 100 mg,  w tym: 0,6 mg makaenów i makamidów
    Suszony sok z owoców żurawiny – 100 mg,  w tym: 10 mg procyjanidyn
    Ekstrakt z korzenia niepokalanka – 100 mg,  w tym: 0,6 mg aukubin
    Ekstrakt z korzenia ashwagandhy – 100 mg,  w tym: 10 mg witanolidów
    Ekstrakt z kory muira puama – 40 mg
    Ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego – 50 mg, w tym: 6 mg ginsenozydów.

Składniki: pullulan (otoczka kapsułki), ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii), suszony sok z owoców żurawiny (Ericaceae Vaccinium macrocarpon Aiton), ekstrakt z korzenia niepokalanka (Vitex agnus-castus), ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera L.), ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego (Araliaceae Panax ginseng C.A. Mey), ekstrakt z kory muira puama (Olacaceae Ptychopetalum olacoides Benth).
sposób użycia

Spożyć 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

Ilość kapsułek w opakowaniu: 60.
Ilość porcji w opakowaniu: 60.
Zawartość opakowania netto: 29,40 g.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt jest przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Nie należy spożywać produktu przez kobiety w ciąży i karmiące bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Korzeń maca pomaga w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej. Żeń-szeń wspiera utrzymanie optymalnego poziomu energii oraz wspomaga funkcje seksualne. Ashwagandha przyczynia się do utrzymania optymalnej energii.Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: