NOWOŚCI
PROMOCJE
Has no content to show! - Module SP Filter Products - ID 37

Lista produktów według marki PIĘĆ PRZEMIAN

Pięć przemian, to polska firma, zajmująca się dystrybucją produktów ekologicznych i zdrowej żywności. Producent Pięć Przemian swoje działania oparł o teorię medycyny chińskiej. W naszej hurtowni produkty Pięć Przemian stanowią bardzo ważną część asortymentu, w trosce o zdrowie konsumentów i ich prawidłowego odżywiania.

Pięć przemian producent i dystrybutor zdrowej żywności, tworzy produkty bezglutenowe i bez dodatku cukru. Jeśli szukasz hurtowni, w której  kupisz produkty Pięć Przemian to dobrze trafiłeś. Pięć Przemian została stworzona w 2010 roku. Głównym celem,  który przyświeca marce, to tworzenie produktów w oparciu o zdrowe odżywianie i przyrządzanie potraw według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Producent Pięć przemian, tak jak Tradycyjna Medycyna Chińska, przyporządkował tworzone produkty pięciu żywiołom: wodzie, drzewu, ogniu, ziemi i metalowi. Ta klasyfikacja zalicza wszystko co nas otacza, w tym jedzenie, które spożywamy, czy także człowiek i jego organy.  Producent Pięć przemian zwraca uwagę na to, by produkty przez niego tworzone uzupełniały braki energetyczne w organizmie i przywracały naturalną jego równowagę. Dlatego też w naszej hurtowni mamy w swojej ofercie produkty Pięć Przemian, by klienci mogli mieć jak najlepszy dostęp do zdrowej żywności i gotować według potrzeb swojego organizmu.

Producent Pięć przemian swoją produkcję rozpoczął od wytwarzania produktów z ksylitolem. Produkty o niskim indeksie glikemicznym i obniżonej kaloryczności, są bardzo pożądaną żywnością w współczesnym świecie. Choroby dietozależne to plaga wszystkich krajów rozwiniętych. Należy w nich ograniczyć spożywaną liczbę kalori oraz cukrów prostych. Takie właśnie są produkty z ksylitolem, które zostały stworzone przez producenta Pięć Przemian, a które są dostępne w naszej hurtowni, oferujemy z troski o klientów i ich zdrowie

Najbardziej znane produkty Pięć przemian to: ksylitol fiński, konfitury z ksylitolem, mieszanka do wypieku chleba i bułek, musli bezglutenowe, płatki owsiane bezglutenowe, czy płatki drożdżowe nieaktywne.

Dostępne 110 produktów.

Pięć Przemian Czarny czosnek BIO 80g

Cena 24,80 zł
Dostępność : 5 W magazynie
Czarny czosnek obniża poziom cholesterolu, reguluje poziom cukru i buduje odporność. Ze względu na jego delikatne właściwości pobudzające dobrze go spożywać rano