• Nowy
  • Obecnie brak na stanie
    Yango Różeniec górski 30 ml-22087

Yango Różeniec górski 3% salidrozydów 1% rozawin krople 30 ml


Potrzebujesz wsparcia dla swojego układu nerwowego i chcesz poprawić sprawność fizyczną? Poznaj moc adaptogennego Różeńca górskiego! W skoncentrowanej formie kropli, wzbogacony witaminą C. Wspiera umysł, kondycję i układ krążenia. Użyj 15 kropli dziennie, a poczujesz różnicę.

Adaptogen.
Stymulacja układu nerwowego.
Sprawność fizyczna i umysłowa.

Składnik aktywny  1 porcja (15 kropli)  %RWS*
Różeniec górski - ekstrakt 120 mg -
 w tym salidrozydy (3%) 3,6 mg -
 w tym rozawiny (1%) 1,2 mg -
Witamina C (kwas L-askorbinowy)  20 mg  25%

*RWS – referencyjna wartość spożycia.

Zalecane spożycie: 15 kropli raz dziennie.

Sposób użycia: Odmierzyć porcję za pomocą kroplomierza, rozcieńczyć w niewielkiej ilości wody i wypić. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć w ciągu 2 miesięcy.

Składniki: woda oczyszczona, nośnik: gliceryna; ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) standaryzowany na zawartość min. 3% salidrozydów i min. 1% rozawin, witamina C (kwas L-askorbinowy), aromat pomarańczowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu.

Przed użyciem wstrząsnąć. Ze względu na użyte składniki na dnie może pojawić się osad - nie wpływa to na jakość produktu. Produkt nieodpowiedni do bezpośredniego spożycia.

Informacja: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane małym dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Wyprodukowano w Unii Europejskiej.

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o.

Masa netto: 30 ml.

Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny:  2023/09/21/SD/85577B

16 innych produktów w tej samej kategorii: