NOWOŚCI
PROMOCJE
Has no content to show! - Module SP Filter Products - ID 37

Lista produktów według marki AGNES ORGANIC

Marka Agnes Organic od wielu lat dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty organiczne, które wykorzystywane są w medycynie naturalnej. Stanowi ona doskonałą alternatywę dla farmakologii, bowiem umożliwia osiągnięcie pełnej równowagi ciała i umysłu.

Litoterapia, czyli korzystanie z uzdrowicielskiej mocy kamieni szlachetnych oraz innych minerałów, z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników. Wskazuje się, że pewne rodzaje kruszców mogą być zbawienne nie tylko dla ciała, ale również dla ludzkiej psychiki. Na chwilę obecną minerały stosuje się nie tylko w refleksologii, ale także przy wykonywaniu masaży relaksacyjnych i leczniczych.

Kamienie szlachetne wspomagają leczenie wielu poważnych schorzeń, takich jak bóle głowy, miażdżyca czy choroby układu rozrodczego. Ponadto wiele minerałów może pozytywnie wpłynąć na krążenie oraz zmniejszyć ryzyko chorób naczyniowych. Dzięki wykorzystaniu naturalnych produktów medycyny naturalnej możliwe jest zwiększenie energii yang i witalności, jak również zyskanie dobrego samopoczucia.

Firma Agnes Organic zajmuje czołowe miejsce wśród producentów świec sojowych. Pełnią one kluczową rolę przy wykonywaniu masaży regeneracyjnych – nawilżają skórę oraz dostarczają jej niezbędnych składników mineralnych. Dzięki temu staje się ona jędrniejsza i wygląda młodziej. Co ważne, w odróżnieniu od wielu preparatów dostępnych na rynku, świece sojowe nie zawierają benzyny oraz innych szkodliwych substancji. Sprawia to, że konsument sięga po solidny produkt całkowicie bezpieczny dla jego zdrowia.

Dostępne 5 produktów.

Dostępność : 1 W magazynie
Olejek eteryczny z kajeputu pachnie świeżo, orzeźwiająco, nieco podobnie do kamfory, ale też owocowo. Dobrze komponuje się z olejkami: różanym, z drzewa herbacianego, rozmarynowym, tymiankowym, neroli i ylang-ylang.