NOWOŚCI
PROMOCJE
Has no content to show! - Module SP Filter Products - ID 37

Lista produktów według marki MEDVERITA

Dostępne 70 produktów.

Medverita Acerola Ekstrakt 25% 250 g proszek

Cena 44,20 zł
Dostępność : 9 W magazynie
Acerola w proszku - naturalna witamina C. Ekstrakt standaryzowany na 25% witaminy C. Acerola jest niezwykle bogatym źródłem naturalnej i łatwo przyswajalnej witaminy C.

Medverita Acerola Ekstrakt 25% 500 mg 120 kap

Cena 22,52 zł
Dostępność : 38 W magazynie
Witamina C pomaga m.in w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, w prawidłowej produkcji kolagenu, w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i zwiększa przyswajanie żelaza.
Dostępność : brak na stanie
Kwas alfa-liponowy (ALA) jest związkiem organicznym wytwarzanym w niewielkich ilościach przez organizm człowieka. Jest substancją witaminopodobną, rozpuszczalną w wodzie i w tłuszczach. Cecha ta warunkuje jego szeroki zakres działania.

Medverita Andrographis 60 k ekstrakt

Cena 22,70 zł
Dostępność : 16 W magazynie
Andrographis marki Medverita to suplement diety w postaci kapsułek zawierający ekstrakt z liści Andrographis paniculata standaryzowany na 98% andrografolidów.

Medverita Arginina 500 mg 100 k

Cena 17,70 zł
Dostępność : 10 W magazynie
jest to jeden z najbardziej niezastąpionych aminokwasów endogennych w naszym organizmie. Swoje zastosowanie znajduje w wielu procesach fizjologicznych ludzkiego metabolizmu takich jak np. synteza hormonu wzrostu czy detoksykacja.

Medverita Ashwagandha Ekstrakt 9% 60 k

Cena 21,00 zł
Dostępność : 11 W magazynie
Preparat zawiera wyciągi z korzenia witanii ospałej standaryzowane na obecność 8% winaloidów, 1% alkaloidów oraz 0,25% witaferyny A.

Medverita B 50 Aktywny Kompleks 60 K

Cena 32,30 zł
Chwilowo niedost.
Dostępność : brak na stanie
Najwyższej jakości preparat zawierający witaminy z grupy B w odpowiednio dużych dawkach. Produkt jest wzbogacony o witaminę B12 w formie metylokobalaminy, folian Quatrefolic® oraz koenzymatyczną witaminę B6.
Dostępność : 24 W magazynie
Zawarte w tarczycy bajkalskiej flawonoidy prowadzą do obniżenia poziomu cholesterolu we krwi i chronią komórki śródbłonka naczyń krwionośnych przed powstawaniem blaszek miażdżycowych.

Medverita Beta Glukan 200 mg 120 k

Cena 36,40 zł
Dostępność : 10 W magazynie
Beta glukan to związek organiczny, który jest składnikiem rozpuszczalnej frakcji błonnika pokarmowego. Stanowi materiał budulcowy ścian komórkowych drożdży, grzybów oraz zbóż.
Dostępność : 3 W magazynie
Jest to związek chemiczny o charakterze organicznym, który zalicza się do wielkiej grupy betain. TMG jest pochodną glicyny – najprostszego aminokwasu białkowego, wpisującego się do grona 20 standardowych aminokwasów proteinowych.
Dostępność : 30 W magazynie
Biotyna (witamina B7, H) nazywana "witaminą piękna" pomaga zachować zdrową skórę i włosy, przyczynia się do utrzymania odpowiedniego metabolizmu energetycznego, pozytywnie wpływa na układ nerwowy

Medverita Bor 3 mg 120 k

Cena 21,00 zł
Dostępność : 30 W magazynie
Bor to pierwiastek śladowy, mikroelement który musi być stale dostarczany do organizmu wraz z pokarmem. Preparat zawiera bor w formie kwasu borowego.

Medverita Cholina Inozytol 250 mg 120 K

Cena 27,45 zł
Chwilowo niedost.
Dostępność : brak na stanie
Cholina (witamina B4) ma pozytywny wpływ na wątrobę oraz układ nerwowy. Jest ważna w diecie kobiet w ciąży i karmiących piersią ponieważ wpływa na zdrowy rozwój układu nerwowego dzieci i płodu.

Medverita Cynk chelatowany 15 mg 90 K

Cena 17,78 zł
Dostępność : 20 W magazynie
Cynk to pierwiastek zaliczany do niezbędnych mikroelementów, które muszą być dostarczane w pożywieniu. Uczestniczy w wielu przemianach i procesach biochemicznych w organizmie człowieka. Naturalnymi źródłami cynku są: chude mięso, rośliny strączkowe.

Medverita Cynk cytrynian 15 mg 180 K

Cena 22,70 zł
Dostępność : 10 W magazynie
Cynk to pierwiastek zaliczany do niezbędnych mikroelementów, które muszą być dostarczane w pożywieniu. Uczestniczy w wielu przemianach i procesach biochemicznych w organizmie człowieka. Naturalnymi źródłami cynku są: chude mięso, rośliny strączkowe.
Dostępność : 19 W magazynie
D-mannoza to związek organiczny z grupy cukrów aldehydowych. Monosacharyd ten występuje m.in. w niewielkich ilościach w żurawinie. Preparat zawiera 500 mg czystej D-mannozy w jednej kapsułce.

Medverita Enzymy trawienne 120 k

Cena 26,10 zł
Chwilowo niedost.
Dostępność : brak na stanie
Zestaw pięciu enzymów trawiennych z dodatkiem betainy oraz inuliny z korzenia cykorii. Suplement diety w postaci kapsułek wspomaga przyswajanie składników odżywczych z pokarmu i ułatwia trawienie.

Medverita Gaba 500 mg 100 k obniża kortyzol

Cena 15,90 zł
Dostępność : 23 W magazynie
Gaba, to inaczej kwas gamma-aminomasłowy. Jest częstym składnikiem suplementów diety dla kulturystów. Działa anabolicznie i regeneracyjnie. Oprócz tego pozytywnie działa na układ nerwowy.

Medverita Glutation Zreukowany 250mg 120 kap

Cena 68,52 zł
Dostępność : 20 W magazynie
Glutation zredukowany (L-glutation) to związek o właściwościach przeciwutleniających. Glutation jest oligopeptydem zbudowanym z reszt aminokwasowych kwasu glutaminowego, cysteiny i glicyny. Związek ten występuje we wszystkich organizmach żywych.