Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj

Lista produktów według marki MEDVERITA

Dostępność : 14 W magazynie
Wyciąg z karczocha wspierając pracę wątroby, jednocześnie ma ogólne działanie oczyszczające na organizm. Ma lekkie działanie moczopędne, co ułatwia usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii z organizmu.

Medverita Andrographis 60 k ekstrakt

Cena 22,70 zł
Dostępność : 5 W magazynie
Andrographis marki Medverita to suplement diety w postaci kapsułek zawierający ekstrakt z liści Andrographis paniculata standaryzowany na 98% andrografolidów.

Medverita Propolis Dzika Róża 120 kap

Cena 46,81 zł
Dostępność : 1 W magazynie
Propolis to żywiczna substancja zbierana przez pszczoły robotnice, która służy im jako materiał dezynfekujący oraz uszczelniający. Propolis zawiera wiele substancji aktywnych, a najlepiej poznaną grupą tych związków są polifenole.

Medverita Bor 3 mg 120 k

Cena 21,00 zł
Dostępność : 37 W magazynie
Bor to pierwiastek śladowy, mikroelement który musi być stale dostarczany do organizmu wraz z pokarmem. Preparat zawiera bor w formie kwasu borowego.

Medverita B 50 Aktywny Kompleks 60 K

Cena 32,30 zł
Dostępność : 2 W magazynie
Najwyższej jakości preparat zawierający witaminy z grupy B w odpowiednio dużych dawkach. Produkt jest wzbogacony o witaminę B12 w formie metylokobalaminy, folian Quatrefolic® oraz koenzymatyczną witaminę B6.

Medverita Witamina K2 MK7 100ug 120 K

Cena 40,19 zł
Dostępność : 33 W magazynie
VitaMK7® stanowi naturalne źródło witaminy K, która została uzyskana przy użyciu Bacillus subtillis NATTO. Bacillus Subtillis Natto to szczep bakterii, który powoduje proces fermentacji soi w tradycyjnej japońskiej potrawie Natto.

Medverita Kwas Pantotenowy 200 mg 90 kap

Cena 20,91 zł
Dostępność : 2 W magazynie
Kwas pantotenowy przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, witaminy D oraz niektórych neuroprzekaźników. Pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej.

Medverita Prolina 500 mg 100 kap l-prolina

Cena 29,73 zł
Dostępność : 5 W magazynie
Prolina to związek organiczny, który jest białkowym aminokwasem. L-prolina zalicza się do grupy aminokwasów endogennych, które organizm może syntezować samodzielnie.

Medverita Witamina K2 MK7 100ug 60 K

Cena 22,90 zł
Dostępność : 20 W magazynie
VitaMK7® stanowi naturalne źródło witaminy K, która została uzyskana przy użyciu Bacillus subtillis NATTO. Bacillus Subtillis Natto to szczep bakterii, który powoduje proces fermentacji soi w tradycyjnej japońskiej potrawie Natto.

Medverita Arginina 500 mg 100 k

Cena 21,17 zł
Dostępność : 2 W magazynie
jest to jeden z najbardziej niezastąpionych aminokwasów endogennych w naszym organizmie. Swoje zastosowanie znajduje w wielu procesach fizjologicznych ludzkiego metabolizmu takich jak np. synteza hormonu wzrostu czy detoksykacja.

Medverita Msm Siarka Organiczna 400 g proszek

Cena 41,95 zł
Dostępność : 15 W magazynie
MSM to organiczny związek siarki. Siarka jest pierwiastkiem mineralnym i jest jednym z głównych makroelementów o znaczeniu biologicznym. Wchodzi w skład dwóch ważnych aminokwasów: metioniny oraz cysteiny

Medverita Cynk cytrynian 15 mg 180 K

Cena 28,48 zł
Dostępność : 18 W magazynie
Cynk to pierwiastek zaliczany do niezbędnych mikroelementów, które muszą być dostarczane w pożywieniu. Uczestniczy w wielu przemianach i procesach biochemicznych w organizmie człowieka. Naturalnymi źródłami cynku są: chude mięso, rośliny strączkowe.