NOWOŚCI
PROMOCJE

Lista produktów według marki SOUL FARM

Dostępne 57 produktów.

Soul Farm Acai Ekstrakt 60 100 G

Cena 28,97 zł
Dostępność : 1 W magazynie
Nasz produkt to czysty ekstrakt 4:1 z jagód acai. Oznacza to, że do wyprodukowania 1 kilograma ekstraktu zużyto aż 4 kilogramy owoców jagód acai. Do produkcji nie użyto żadnych substancji barwiących, zapachowych czy konserwujących.

Soul Farm Amoniak 50 g

Cena 3,90 zł
Chwilowo niedost.
Dostępność : brak na stanie
Kwaśny węglan amonu – tak brzmi pełna nazwa amoniaku spożywczego, który jest środkiem spulchniającym (w postaci proszku) stosowanym w kuchniach już od wielu lat. Amoniak jest jednym z tych składników różnych przysmaków, którego smaku nie wyczuwamy.

Soul Farm Ascorbinian Sodu proszek 500 g

Cena 48,10 zł
Dostępność : 10 W magazynie
Askorbinian sodu jest popularnym sposobem, aby uzyskać witaminę C, szczególnie polecany osobom mającym problemy żołądkowo-jelitowe, takie jak zgaga, nadkwasota żołądka.

Soul Farm Boraks 500 g

Cena 7,90 zł
Dostępność : 50 W magazynie
Boraks rewelacyjnie sprawdza się do sprzątania w duchu eko i less waste! Z jego użyciem możesz tworzyć własne proszki do prania, mleczka do mycia powierzchni i proszki do mycia naczyń.
Dostępność : 17 W magazynie
Chlorella to alga, bogata w białko, zawiera chlorofil. Nasz suplement to sproszkowana alga chlorella pyrenoidosa bez żadnych dodatków. Łatwo możesz dodać ją do ulubionego napoju lub koktajlu warzywno-owocowego

Soul Farm Cynamon Cejloński mielony 250 g

Cena 26,32 zł
Dostępność : 19 W magazynie
Cynamonem można przyprawiać wszystkie potrawy słodzone, takie jak: budynie, napoje mleczne, ciastka, czekoladę. Niewielką ilość cynamonu dodaje się do gulaszu, baraniny, wołowiny, gotowanej ryby, szynki. Przyprawiamy nim także poncze i różnego rodzaju n

Soul Farm Czarci Pazur ekstrakt 60 k

Cena 28,38 zł
Dostępność : 9 W magazynie
Kapsułki w których zamknięty jest ekstrakt, stworzone są z roślinnego pullulanu, dzięki czemu ich zawartość jest doskonale chroniona, a suplement jest odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Soul Farm Czosnek 60 k

Cena 52,30 zł
Dostępność : 4 W magazynie
Kapsułki w których zamknięty jest ekstrakt, stworzone są z roślinnego pullulanu, dzięki czemu ich zawartość jest doskonale chroniona, a suplement jest odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Soul Farm Jarzynka bez konserwantów 100 g

Cena 4,66 zł
Dostępność : 46 W magazynie
Idealna do zup i sosów, bez glutaminianu sodu czy konserwantów! To uniwersalna przyprawa przeznaczona do codziennego użytku w każdej kuchni. Ta oryginalna kompozycja warzyw i ziół o najcenniejszych walorach smakowych i zapachowych.

Soul Farm Jarzynka bez konserwantów 500 g

Cena 13,10 zł
Dostępność : 39 W magazynie
Idealna do zup i sosów! Bez glutaminianu sodu czy konserwantów! to uniwersalna przyprawa przeznaczona do codziennego użytku w każdej kuchni. Ta oryginalna kompozycja warzyw i ziół o najcenniejszych walorach smakowych i zapachowych.