NOWOŚCI
PROMOCJE
Has no content to show! - Module SP Filter Products - ID 37

Lista produktów według marki UZDROVISCO

Uzdrowisko HURTProducent naturalnych kosmetyków Uzdrowisko oferuje innowacyjne kremy, pellingi, toniki, sera oraz ampułki funkcyjne, w których zamknięte są ekstrakty roślinne z niespotykanych w kosmetologii kwiatów jak mak i czarny tulipan. W ofercie znajdują się również kosmetyki z rokitnikiem, który jest bogatym źródłem antyoksydantów.

Uzdrowisco to nowy polski producent, który szturmem zdobywa rynek naturalnych kosmetyków. Jest to marka stworzona przez kobiety dla kobiet. Powstała z doświadczenia pracy w korporacji z pasją i troską o zdrowie płci pięknej i piękny wygląd  Produkty producenta Uzdrovisco, które dostępne są w naszej hurtowni, wswoim składzie posiadają naturalnie czynne wyciągi roślinne, standaryzowane na wysoką zawartość składników wspierających prawidłową odnowę i regenerację naskórka.  Autorki serii kosmetyków naturalnych producenta Uzdrovisco podkreślają, jak ważna jest odpowiednia selekcja składników aktywnych i zastosowanie ich w możliwie największych dawkach, tak aby zapewnić jak najlepsze i najszybsze działanie kliniczne.

Naturalne kosmetyki Uzdrovisco - hurtownia

Hurtownia GreenPort24.pl oferuje kosmetyki producenta Uzdrovisco, w niskich cenach, tak aby można było je dystrybuować sklepach zielarko-medycznych i ekologicznych. Na szczególną uwagę zasługują produkty, które dla Was wyselekcjonowaliśmy.

Całodniowy krem na piękne spojrzenie z czarnym tulipanem. Jesto to produkt polecany dla skóry dojrzałej. Zawarta w nim trehaloza spłyca zmarszczki, wygładza, nawilża i chroni przed utratą wody przez naskórek.

Na greenport24.pl kupisz w hurcie również całodniowy krem nawadniający producenta Uzdrovisco. Produkt można nazwać fitoceutykiem, czyli kosmetykiem zawierającym medyczna ilość składników aktywnych wspomagających funkcje naprawcze skóry.

Maseczka nawilżająca z rokitnikiem dostarcza uderzeniową dawkę witaminy C oraz antyoksydantów, które wspomagają odnowę komórek oraz zapobiegają ich przedwczesnemu starzeniu.

Te i inne produkty producenta Uzdrovisco kupisz w hurcie na naszej stronie internetowej greenport24.pl

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz