Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj

Lista produktów według marki UNS

UNS Biotyna 60 k. vege witamina B7

Cena 35,00 zł
Dostępność : 34 W magazynie
Biotyna nazywana jest również witaminą H lub witaminą B7. Pozytywnie wpływa nie tylko na skórę, paznokcie i włosy, ale również na układ odpornościowy i nerwowy.

UNS Kozłek Lekarski 60 k

Cena 49,51 zł
Dostępność : 2 W magazynie
Kozłek lekarski to suplementy diety, który może być stosowany w stanach lękowych i depresyjnych, w przypadku problemów ze snem i zaburzeń układu pokarmowego. Kozłek lekarski działanie ma uspokajające, odprężające, ułatwiające zasypianie i wydłuża sen.

UNS Shiitake Mushroom 60 k

Cena 50,00 zł
Dostępność : 4 W magazynie
Naturalny, skoncentrowany ekstrakt 12:1 z grzyba Shiitake (Lentinula edodes).

UNS Pestki Winogron 95% OPC Ekstrakt 15:1

Cena 86,69 zł
Dostępność : 15 W magazynie
OPC wywierają niezwykle korzystny wpływ na strukturę i funkcjonowanie naczyń krwionośnych: przede wszystkim wzmacniają ich ściany, rozszerzają je i uszczelniają.

UNS Lukrecja 60 k.

Cena 64,32 zł
Dostępność : 23 W magazynie
Przyczynia się do komfortu trawiennego. Pomaga zachować dobrą cerę.

UNS Pluskwica groniasta + BioPerine 60 k

Cena 53,76 zł
Dostępność : 4 W magazynie
Suplement diety w kapsułkach roślinnych, zawierający naturalny, standaryzowany ekstrakt z korzenia pluskwicy groniastej, który pomaga kobietom radzić sobie z charakterystycznymi objawami menopauzy, takimi jak uderzenia gorąca, pocenie się, niepokój.

UNS Omega 3 60 k

Cena 68,33 zł
Dostępność : 28 W magazynie
Olej rybi z sardeli (anchois) jest jednym z najlepszych źródeł kwasów tłuszczowych omega-3, w szczególności EPA i DHA, które są niezbędne dla zdrowia serca, mózgu, oczu i stawów.

UNS Karczoch zwyczajny 60 k

Cena 64,00 zł
Dostępność : 13 W magazynie
Suplement diety w kapsułkach roślinnych, zawierający standaryzowany ekstrakt z karczocha zwyczajnego. Jest on stosowany do wspomagania funkcji wydalniczej nerek, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspomaga detoksykację.