Lista produktów według marki BIO PLANET

Firma BIO PLANET to ceniony na rynku dystrybutor suszonych owoców i warzyw, jak również dostawca ziół jednorodnych i wysokiej jakości mieszanek ziołowych. Oferta marki skupia się wokół dwóch linii produktów – BIO PLANET oraz SUPERFOODS. Pierwsza kategoria obejmuje syropy, mieszanki ziołowe, a także suszone owoce i warzywa. Pochodzą one z ekologicznych upraw, na których nie stosuje się jakichkolwiek pestycydów i innych środków chemicznych, które są szkodliwe dla człowieka i środowiska. Produkty tego typu są całkowicie bezpieczne i zaspokajają niezbędną codzienną dawkę mikroelementów.Suszone warzywa i owoce cechuje bardzo wysoka zawartość witamin pełniących kluczową rolę w budowaniu odporności organizmu. Mogą one stanowić unikalny dodatek do wszelkich potraw, jak również można je spożywać jako zdrowe i pożywne przekąski. Coraz częściej stosuje się je także do przyrządzania dań sałatkowych. Zawarte w warzywach oraz owocach tropikalnych wartości odżywcze są dobrze przyswajalne i wspomagają metabolizm organizmu.

Linia produktów SUPERFOODS Bioplanet obejmuje z kolei ekologiczne białka oraz dodatki do potraw. Stanowią one doskonałe urozmaicenie diety o pełnowartościowe i bezpieczne dla zdrowia artykuły. Cenione są one zarówno przez osoby stosujące odpowiednie plany dietetyczne, jak również przez sportowców. W ofercie producenta znaleźć można również ekologiczne herbaty i kakao – cechuje je niezwykle intensywny aromat oraz liczne właściwości prozdrowotne.

Dostępne 156 produktów.

BIO PLANET Amarantus ekspandowany BIO 100g-7961
 • Nowy

BIO PLANET Amarantus ekspandowany BIO 100g

Cena 7,51 zł
Dostępność : 3 W magazynie
Ekologiczny amarantus jest jedną z najstarszych i najbardziej pożywnych roślin (pseudozbóż) uprawianych na świecie. Amarantus ekspandowany (popping) jest gotowym produktem do bezpośredniego spożycia.
BIO PLANET Amarantus nasiona BIO 500g-8095
 • Nowy

BIO PLANET Amarantus nasiona BIO 500g

Cena 13,93 zł
Dostępność : 2 W magazynie
Ekologiczny amarantus jest jedną z najstarszych i najbardziej pożywnych roślin (pseudozbóż) uprawianych na świecie. Doskonały do porannej owsianki, do pieczenia chleba, ciast, zup i dań zbożowych.
BIO PLANET Bulgur Kasza BIO 500g-8273
 • Nowy

BIO PLANET Bulgur Kasza BIO 500g

Cena 10,59 zł
Dostępność : 7 W magazynie
Ekologiczny bulgur to rodzaj kaszy otrzymywanej z gotowanych, wysuszonych i gniecionych ziaren twardej pszenicy durum. Polecamy jako dodatek do zapiekanek, sałatek, farszów oraz jako składnik drugich dań.
BIO PLANET Chia nasiona szałwi h. bio 200g-21497
 • Nowy

BIO PLANET Chia nasiona szałwi h. bio 200g

Cena 10,92 zł
Dostępność : 20 W magazynie
Ekologiczna chia biała zwana też szałwią hiszpańską to roślina bardzo ceniona za swoje nasiona, które są ciekawym dodatkiem do diety. Można dodawać całe lub zmielone nasiona do musli, jogurtów, sałatek oraz wypieków.
BIO PLANET Ciecierzyca BIO 1kg-8149
 • Nowy

BIO PLANET Ciecierzyca BIO 1kg

Cena 18,10 zł
Dostępność : 5 W magazynie
Ekologiczne ziarno ciecierzycy świetnie nadaje się do wszelkiego rodzaju past z dodatkiem oliwy i świeżych ziół, a także do zup, potraw jednogarnkowych, sosów i sałatek.
BIO PLANET Ciecierzyca BIO 400g-8150
 • Nowy

BIO PLANET Ciecierzyca BIO 400g

Cena 8,69 zł
Dostępność : 6 W magazynie
Ekologiczne ziarno ciecierzycy świetnie nadaje się do wszelkiego rodzaju past z dodatkiem oliwy i świeżych ziół, a także do zup, potraw jednogarnkowych, sosów i sałatek.
BIO PLANET Daktyle bez pestek b/g BIO 400g-8231
 • Nowy

BIO PLANET Daktyle bez pestek b/g BIO 400g

Cena 19,06 zł
Dostępność : 14 W magazynie
Ekologiczne daktyle bez pestek mogą być stosowane jako samodzielna słodka przekąska lub jako dodatek do porannej owsianki, deserów, ciast, powideł i wszelkiego rodzaju potraw. Daktyle to doskonały zamiennik słodyczy w diecie dziecka.
BIO PLANET Daktyle bez pestek suszone bezgl. 150g-8193
 • Nowy
Dostępność : 16 W magazynie
Ekologiczne daktyle bez pestek mogą być stosowane jako samodzielna słodka przekąska lub jako dodatek do porannej owsianki, deserów, ciast, powideł i wszelkiego rodzaju potraw. Daktyle to doskonały zamiennik słodyczy w diecie dziecka.
BIO PLANET Fasolka Adzuki BIO 400g-8238
 • Nowy

BIO PLANET Fasolka Adzuki BIO 400g

Cena 12,71 zł
Dostępność : 8 W magazynie
Ekologiczna fasolka adzuki charakteryzuje się słodko - orzechowym smakiem. Polecamy jako dodatek do ryżu i innych potraw zbożowych oraz do past, pasztetów, zup i potraw jednogarnkow.
BIO PLANET Fasolka czarna BIO 500g-8246
 • Nowy

BIO PLANET Fasolka czarna BIO 500g

Cena 11,19 zł
Dostępność : 7 W magazynie
Ekologiczna fasolka czarna jest rośliną strączkową o lekko słodkim smaku. Jest doskonałym źródłem błonnika i białka roślinnego. Doskonała w postaci pasty (zmielona po ugotowaniu) z dodatkiem ziół i przypraw, a także jako dodatek do zup.
BIO PLANET Fasolka Kidney czerwona BIO 400g-8248
 • Nowy

BIO PLANET Fasolka Kidney czerwona BIO 400g

Cena 11,32 zł
Dostępność : 4 W magazynie
Ekologiczna fasola Kidney (nerkowata) zaliczana jest do roślin strączkowych. Nazwa fasolki pochodzi od nerkowatego kształtu nasion. Jest doskonałym źródłem błonnika i białka roślinnego.
BIO PLANET Fasolka Mung BIO 400g-8249
 • Nowy

BIO PLANET Fasolka Mung BIO 400g

Cena 10,72 zł
Dostępność : 6 W magazynie
Ekologiczna fasola mung jest jedną z najbardziej wartościowych gatunków fasoli. Niezwykle pożywna, wyśmienicie smakuje z warzywami i kaszami, a także jako dodatek do zup lub sałatek.
BIO PLANET Figi suszone BIO 150g-8251
 • Nowy

BIO PLANET Figi suszone BIO 150g

Cena 11,91 zł
Dostępność : 10 W magazynie
Ekologiczne figi mogą stanowić doskonałą przekąskę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Świetnie nadają się do dosładzania dżemów owocowych. Polecamy jako dodatek do porannej owsianki, ciast, deserów. Na suszonych figach może występować biały nalot.
BIO PLANET Figi suszone BIO 400g-8254
 • Nowy

BIO PLANET Figi suszone BIO 400g

Cena 27,39 zł
Chwilowo niedost.
Dostępność : brak na stanie
Ekologiczne figi mogą stanowić doskonałą przekąskę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Świetnie nadają się do dosładzania dżemów owocowych. Polecamy jako dodatek do porannej owsianki, ciast, deserów.
BIO PLANET Guma Guar 600g-17786
 • Nowy

BIO PLANET Guma Guar 600g

Cena 33,76 zł
Dostępność : 3 W magazynie
Guma guar może być stosowana jako neutralny w smaku i zapachu zamiennik żelatyny. Charakteryzuje się dobrą rozpuszczalnością w wodzie
BIO PLANET Guma Guar BIO 200g-8259
 • Nowy

BIO PLANET Guma Guar BIO 200g

Cena 14,43 zł
Chwilowo niedost.
Dostępność : brak na stanie
Ekologiczna guma guar to naturalny zagęstnik uzyskiwany z bielma nasion rośliny z rodziny bobowatych - Cyamopsis tetragonolobus. Guma guar może być stosowana jako neutralny w smaku i zapachu zamiennik żelatyny.
BIO PLANET Imbir kandyzowany BIO 100g-8261
 • Nowy

BIO PLANET Imbir kandyzowany BIO 100g

Cena 6,72 zł
Dostępność : 11 W magazynie
Ekologiczny imbir kandyzowany znajduje głównie zastosowanie jako ceniona przyprawa w kuchni orientalnej. Może być dodatkiem do herbaty, przetworów, wypieków oraz potraw, np. sushi.