Kropla Relaksu 50Ml Naturalny Płynny Magnez

KR021

Dzięki 25% stężeniu magnezu i wzbogaceniu o aktywne składniki roślinne, oraz makro i mikroelementy Kropla Relaksu jest najlepiej przyswajalnym produktem na rynku.

Więcej szczegółów

5907637923021
23%
KROPLA RELAKSU

Stan magazynowy: średnio

33,06zł brutto

Więcej informacji

KROPLA RELAKSU 50ML


KR którą nazywamy płynnym magnezem jest pobierana ze źródła i urozmaicona dodatkiem olejku z drzewa cytrynowego (Backhousia Citriodora) występującego wyłącznie w Australii. Olejek zapewnia aromatyczny,
pobudzający i odświeżający zapach. Celem jeszcze lepszej przyswajalności wzbogaciliśmy produkt o składniki aktywne pochodzenia roślinnego.
Poza dostarczaniem magnezu nasza skóra potrzebuje transportera oraz odpowiedniego nawilżenia, odprężenia i ochrony co gwarantują jej dobroczynne ekstrakty zapewniające to wszystko jednocześnie.
KR ma zastosowanie na skórę i łatwo się wchłania w ciągu kilku minut. Wcieranie bezpośrednio w wybrany obszar ciała może pomóc we wszelakim dyskomforcie mięśniowoszkieletowym.
Jednocześnie nasyca organizm w ważne składniki mineralne w sposób naturalny.
Wiele osób cierpi na niedobór magnezu. Powodem jest najczęściej spożywanie żywności wysoko przetworzonej produkowanej masowo, życie w pośpiechu i stresie.
Magnez KR jest odpowiedzialny za sprawne działanie układu sercowo- naczyniowego. Magnez nie tylko zapobiega chorobom serca, ale wspomaga ich leczenie.
Podaje się go osobom po zawale (przeciwdziała powstawaniu skrzepów oraz niebezpiecznej arytmii).
Jeśli w organizmie występuje niedobór magnezu, ściany naczyń krwionośnych mogą się obkurczać, a to prowadzi do wzrostu ciśnienia krwi. Dlatego osobom
z nadciśnieniem tętniczym zaleca się przyjmowanie magnezu.
Magnez KR stabilizuje funkcje układu nerwowego i usprawnia pracę szarych komórek. Biorąc udział w przemianie węglowodanów, białek oraz tłuszczów, warunkuje dostawę energii do tkanek i komórek
organizmu, działając na organizm uspokajająco. Poprawia pamięć i myślenie, pomaga zwalczać przewlekłe zmęczenie. Może również zapobiegać migrenom.
Magnez KR łagodzi dolegliwości związane z zespołem napięcia przed miesiączkowego i bóle menstruacyjne.
Reguluje on także napięcie mięśni, niweluje bolesne skurcze oraz drgania powiek, pomaga w rehabilitacji po kontuzji. Sprawdza się w RLS (Zespole Niespokojnych
Nóg). Poprawia gospodarkę mineralną organizmu i sprzyja mineralizacji kości.

Nie sposób jest wymienić wszystkich zalet tego bardzo ważnego dla zdrowia człowieka pierwiastka, który wywiera duży wpływ na funkcjonowanie organizmu.
Magnez, obecny w większości tkanek, uczestniczy w prawie wszystkich czynnościach organizmu.
Organizm mający niedobory biopierwiastków, przeprowadza reakcje chemiczne, które powodują wnikanie minerałów z roztworów stosowanych na skórę. Jest to
proces wymiany jonowej.

Wyselekcjonowane koncentraty z roślin którymi wzbogaciliśmy produkt zawierają składniki nawilżające i zatrzymujące wodę w naskórku, poprawiające elastyczność, przywracające komfort i miękkość.
Ułatwiają przenikanie substancji aktywnych w głąb naskórka.
Dodatkowo wzmacniają naczynia krwionośne, poprawiają metabolizm, odbudowują barierę ochronną.
Działają przeciw zapalnie, antybakteryjnie. Tym samym mogą być stosowane u osób które dotychczas nie mogły stosować produktu w czystej postaci.

To ważne:
Kropla Relaksu nie posiada szkodliwych:

 • sztucznych barwników
 • konserwantów
 • silikonów
 • parabenów
 • SLS-ów
 • PEG-ów

Kropla Relaksu to naturalny, pochodzący z Australii płynny magnez do użytku zewnętrznego, dodatkowo wzbogacony w wapń, witaminy, makro i mikroelementy.
Kropla Relaksu (KR) jest to woda zawierająca wysoki procent stężenia magnezu (25%) oraz bogate w witaminy, wysokiej jakości roślinne składniki aktywne takie jak:
wyciąg z chmielu zwyczajnego
wyciąg z rozmarynu
wyciąg ze skrzypu polnego
wyciąg z sosny cedrowej
wyciąg z cytryny i minerały np. wapń , makro i mikroelementy, enzymy występujące w:
wyciąg z muszli ostryg
wyciąg z osadów morskich

Stosuj KR wyłącznie do użytku zewnętrznego miejscowo, tam gdzie odczuwasz dyskomfort mięśni, stawów i kości np.

 • po przebytych urazach i kontuzjach, ale również wtedy gdy intensywnie uprawiasz sport.
  dodaj KR do kąpieli by nasycić organizm i uzupełnić magnez z minerałami które tracisz wraz z potem
 • po dużym wysiłku fizycznym, a także podczas
  długotrwałego stresu.
 • wcieraj KR w okolicach skroni i czoła gdy czujesz aurę przed migreną, masz problemy z zasypianiem i przewlekłym zmęczeniem.
 • masuj całe ciało KR a w szczególności gdy dokuczają Ci skurcze nóg, drgania powiek, cierpisz z powodu RLS (Zespołu Niespokojnych Nóg)
 • stosuj KR jeśli pośpiech i duże ilości kawy to Twoja codzienność, a niedobór magnezu powoduje kołatania serca, arytmie, cierpisz na nadciśnienie tętnicze.
 • Magnez KR łagodzi dolegliwości związane z zespołem napięcia przedmiesiączkowego i bóle menstruacyjne.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: