Soul Farm Premium Koniczyna Czerwona ekstrakt 4:1 550mg 60 kapsułek


Suplementy diety

Zawarte w czerwonej koniczynie izoflawony korzystnie wpływają na układ hormonalny kobiet, zwłaszcza w okresie pomenopauzalnym.

Kapsułki w których zamknięty jest ekstrakt, stworzone są z roślinnego pullulanu, dzięki czemu ich zawartość jest doskonale chroniona, a suplement jest odpowiedni dla wegan i wegetarian.

W kapsułkach znajduje się tylko ekstrakt z czerwonej koniczyny - nie dodajemy do niego żadnych barwników, konserwantów czy antyzbrylaczy.

Produkt jest standaryzowany na 4% zawartości izoflawonów, czyli substancji odpowiadających za jego korzystny wpływ na zdrowie.
Czerwona koniczyna ogrywa rolę w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu hormonalnego kobiet, zwłaszcza w okresie przekwitania.

Sposób użycia: 1 kapsułka, 2 razy dziennie obficie popijając wodą.

Zawartość w porcji dziennej (2 kapsułki)
czerwona koniczyna ekstrakt (DER 4:1): 300mg
czerwona koniczyna ekstrakt ze standaryzacją: 300mg
w tym izoflawony: 48mg

Każda partia surowca posiada świadectwa jakości, które potwierdzają bezpieczeństwo naszych suplementów w kwestii obecności metali ciężkich, pleśni czy bakterii. 

Pojemniki dla naszych produktów wykonane są w całości z odnawialnych surowców roślinnych. Opakowania te mogą być poddawane recyklingowi we wszystkich jego standardowych procesach tj. chemicznemu, termicznemu, a nawet kompostowaniu. Surowce użyte do produkcji opakowań pochodzą wyłącznie ze ściśle kontrolowanych, zrównoważonych upraw bez GMO. Wybierając nasz produkt, nie tylko wspierasz swoje zdrowie, ale masz pozytywny wpływ na redukcję węgla i zapobiegasz powstawaniu kolejnych odpadów.

Środki ostrożności: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej.
Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników. Suplement nie jest przeznaczony dla dzieci. Stosowanie suplementu diety w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.

MASA NETTO: 41,40g / 60kaps
MASA KAPSUŁKI: 740mg (kapsułka+zawartość kapsułki).

16 innych produktów w tej samej kategorii: