Soul-Farm Inulina z cykorii proszek 250 g


Oferowany suplement diety w postaci proszku jest pochodną naturalnego składnika, inuliny, występującej w korzeniu cykorii. Inulina to rodzaj błonnika pokarmowego, który ma wiele korzyści dla zdrowia.
Ten proszek otrzymuje się poprzez ekstrakcję inuliny z korzeni cykorii, a następnie suszenie i mielenie jej do postaci drobnego proszku. Jest to naturalny i łatwo przyswajalny składnik, który można dodawać do różnych potraw i napojów.

Inulina z cykorii ma wiele korzyści zdrowotnych. Po pierwsze, jest ona doskonałym prebiotykiem, który wspomaga wzrost pożytecznych bakterii w jelitach, co wpływa pozytywnie na układ trawienny. Dodatkowo, inulina ma niski indeks glikemiczny, co oznacza, że nie powoduje gwałtownego wzrostu poziomu cukru we krwi, co jest szczególnie ważne dla osób z cukrzycą.
Inulina z cykorii może również pomóc w regulacji poziomu cholesterolu, wspomagać utratę wagi poprzez dłuższe utrzymanie uczucia sytości oraz korzystnie wpływać na funkcjonowanie układu immunologicznego. Ponadto, może być pomocna w utrzymaniu zdrowej mikroflory jelitowej.
Proszek można dodawać do koktajli, jogurtów, płatków śniadaniowych, smoothie i wielu innych potraw. Dzięki temu można wzbogacić swoją dietę o zdrowe składniki, które mają pozytywny wpływ na organizm./p>

Składniki: wyciąg z cykorii
Zalecana dzienna porcja do spożycia: 12 g

Środki ostrożności:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety
Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia

Przeciwwskazania:
Uczulenie na którykolwiek ze składników
Stosowanie suplementu w okresie ciąży lub karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.

Masa netto opakowania: 250 g

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Podmiot Odpowiedzialny: Soul-Farm Maciej Foszcz

16 innych produktów w tej samej kategorii: