Filtruj według

Producenci
Kategorie
Filtruj

slimFLOW RED 60 k

Cena 38,47 zł
Dostępność : 2 W magazynie
Kapsułka slimFLOW Red zawiera naturalne ekstrakty z pięciu roślin, które od tysięcy lat są stosowane w medycynie tradycyjnej, a także inulinę wspomagającą trawienie i chrom – jeden z mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

pureFLOW SR Mg+K+B6 60 k

Cena 20,11 zł
Dostępność : 12 W magazynie
Suplement diety #pureFLOW SR Mg Mg+K+B6 to produkt, który pomoże Wam w prosty i szybki sposób uzupełnić codzienną dietę w ważne dla organizmu składniki – magnez, potas i witaminę B6. Połączenie tych substancji wspaniale wpływa na układ nerwowy i poprawia

pureFLOW SR Potassium 100 k

Cena 21,15 zł
Dostępność : 19 W magazynie
Potas to pierwiastek, który powinniśmy dostarczać naszemu organizmowi regularnie!

pureFLOW AAKG 1000 mg 90 k

Cena 39,36 zł
Dostępność : 1 W magazynie
Suplement pureFLOW AAKG jest wysokiej jakości produktem do uzupełnienia codziennej diety w skoncentrowaną i optymalnie określoną porcję 1000 mg alfa ketoglutaranu L-argininy (AAKG).s

slimFLOW BLACK 60 k

Cena 30,00 zł
Dostępność : 6 W magazynie
Wieloskładnikowy rewelacyjny spalacz tłuszczu dla mężczyzn #slimFLOW BLACK to kompleks 7 składników aktywnych najwyższej jakości.

Aloha Fungi Cordyceps 30 ml

Cena 139,00 zł
Dostępność : 3 W magazynie
Nalewka z Kordycepsu została stworzona w wyjątkowym i zastrzeżonym procesie ekstrakcji – została zaprojektowana tak, aby wydobyć jak najwięcej substancji czynnych z biomasy z grzybów.

Aloha Fungi Chaga 30 ml

Cena 139,00 zł
Dostępność : 3 W magazynie
Chaga inaczej zwany Błyskoporkiem podkorowym lub Hubą brzozową to grzyb stosowany od wieków w medycynie ludowej. Najbardziej ceniony jest za swoje właściwości prozdrowotne w medycynie chińskiej, wśród mieszkańców Syberii.