Wyprzedaż! CannabiGold Witamina D3 2000 z Alg Formuła 30ml

CannabiGold Witamina D3 2000 z Alg Formuła 30ml

ALL3933

Olejek Formula CannabiGold „WITAMINA D3 z alg” to suplement diety z witaminą D w oleju z nasion konopi

Więcej szczegółów

2022-06-29
5907769893933
8%
CANNABIGOLD

Stan magazynowy: mało

44,25zł brutto

-25%

59,00zł brutto

Więcej informacji

CannabiGold Witamina D3 2000 z Alg Formuła 30mlSKŁADNIKI
Olej z nasion konopi włóknistych, cholekalcyferol (witamina D3 pozyskiwana z alg), przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu. 

Witamina D

Wspiera działanie układu odpornościowego,
Przyczynia się do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu oraz utrzymania prawidłowego poziomu wapnia we krwi.
Pomaga w zachowaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Czy wiesz, że?

Algi są naturalnym źródłem witamin, w tym witaminy D3.
Olej z nasion konopi zawiera wysoką zawartość niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, a także kwasy omega-6 i omega-9. 

Rekomendujemy przyjmowanie olejku Formula CannabiGold w trakcie posiłku. Możesz stosować go zarówno bezpośrednio doustnie ale również jako dodatek do sałatki, koktajlu, owsianki.

Zalety olejków Formula CannabiGold: 

Zastosowanie opakowań z ciemnego szkła, gwarantuje trwałość produktu i zawartych w nim naturalnych składników. Nowoczesny, ułatwiający przyjmowanie olejku dozownik pozwala na precyzyjne porcjowanie. 
Płynna konsystencja i smak suplementów diety CannabiGold sprawiają, że ich przyjmowanie staje się proste jak nigdy dotąd. 
Każda partia suplementów diety CannabiGold poddawana jest szczegółowej analizie na każdym etapie produkcji, co zapewnia ich najwyższą jakość i bezpieczeństwo.  

Opakowanie 30 ml wystarcza na około 100 dni codziennej suplementacji.

Zalecana dzienna porcja do spożycia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: dorośli – 3 naciśnięcia pompki 1 raz dziennie najlepiej w trakcie posiłku, co stanowi: 50 μg witaminy D3 ( 2000 j .m. – 1000% RWS*) i 0,27 g oleju z nasion konopi włóknistych (w tym 53 mg kwasów omega-3; 148 mg kwasów omega-6 i 36 mg kwasów omega-9).

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Nie stosować jednocześnie innych preparatów zawierających wysoką dawkę witaminy D. Osoby, u których występują problemy z nerkami, wysoki poziom wapnia albo kamica nerkowa, przed zastosowaniem suplementu zawierającego witaminę D powinny skonsultować się z lekarzem.

Najlepiej spożyć przed końcem i numer partii na spodzie opakowania. Przechowywać

w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Produkt spożyć w ciągu sześciu miesięcy od otwarcia.

WSTRZĄSNĄĆ PRZED UŻYCIEM!

Producent: HemPoland sp. z o.o. w Elblągu
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: