Ir Mgiełka Ze Złotem Monojonowym 100Ml

IR031

Mgiełka długotrwale nawilża, regeneruje i rewitalizuje skóre. Zawarta w niej substancja czynna - złoto monojonowe o wielkości czasteczki 0,2 nm, przenika do głębszych warstw skóry, gdzie stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.

Więcej szczegółów

5902768409031
23%
SILOR

Stan magazynowy: Brak

84,00zł brutto

Więcej informacji

MGIEŁKA ZE ZŁOTEM MONOJONOWYM 100ML


Au100 Mgiełka do twarzy i ciała ze złotem monojonowym 200 ml
 
Odmładzająca mgiełka do twarzy i ciała Au  - 100ppm

MCharakterystyka: Preparat oparty na zaawansowanej i opatentowanej technologii monojonowej, dzięki czemu zawarte w nim cząsteczki są kilkadziesiąt razy mniejsze niż dotychczas stosowane w preparatach nanocząsteczkowych. Monojony złota (wielkość cząsteczki 0,2nm) zostały powiązane w pary jonowe które bez problemu przenikają do skóry właściwej i krwioobiegu a ich wchłanialność to aż 70-80% - stężenie złota w mgiełce to aż 100ppm. Brak: konserwantów, parabenów, alkoholu, barwników Preparat przebadany dermatologicznie a ich skuteczność potwierdzona testami in vivo. Mgiełka długotrwale nawilża i regeneruje i rewitalizuje skórę, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Skóra odzyskuje jędrność i elastyczność i młody wygląd. Złoto monojonowe opóźnia procesy starzenia i powstawanie zmarszczek, a już istniejące ulegają widocznemu spłyceniu. Produkt może być stosowany samodzielnie w celu nawilżenia, odświeżenia i poprawy stanu skóry jako mgiełka lub jako jeden z elementów pielęgnacji skóry .

Przeznaczenie:

profilaktyka antystarzeniowa,
skóra dojrzała z widocznymi oznakami starzenia,
skóra sucha i odwodniona ,
cera naczyniowa,
skóra wymagająca silnego odżywiania suplementacji i mineralizacji.

Produkt może być używany samodzielnie w celu nawilżenia, od- świeżenia i poprawy stanu skóry jako mgiełka, lub jako jeden z części pielęgnacji skóry. Produktywnie wspomaga działanie odmładzająco - liftingującego kremu ze złotem monojonowym i regenerującego kremu z krzemem i borem organicznym.

Składniki:  aqua, sodium chloride, sodium borate, gold

Zalecana dzienna dawka to 2-4 dozy na miejsce problematyczne stosowane 1-3 razy dziennie.

Termin ważności: 12 miesięcy, a od momentu otworzenia 3 miesiące.

Pojemność: 100ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: