KsiążKa Zarazki Których Należy Unikać

KW362

Książka przeznaczona dla rodziców oraz wszystkich interesujących się medycyną, profilaktyką medyczną i zdrowiem. W książce opisano nie tylko zarazki powszechnie znane, jak wirus grypy czy wirusy wywołujące przeziębienia.

Więcej szczegółów

9788373501362
5%

Stan magazynowy: średnio

25,00zł brutto

Więcej informacji

KSIĄŻKA ZARAZKI KTÓRYCH NALEŻY UNIKAĆ

Zarazków wokół nas jest mnóstwo. Niektóre mogą być niebezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich. Znając je, możesz się przed nimi ochronić. W książce opisano nie tylko zarazki powszechnie znane, jak wirus grypy czy wirusy wywołujące przeziębienia, ale też zarazki, o których mówi się rzadko, choć można jes spotkać wszędzie.

Dowiesz się także, skąd biorą się grzybice, z którymi zarazkami możesz zetknąć się w szpitalu oraz czym Twoje dziecko może zarazić się w piaskownicy. Opisy 160 zarazków, które możesz spotkać w Polsce i na urlopie za granicą, podstawowe wiadomości o chorobach wywoływanych przez poszczególne zarazki, porady, jak uniknąć kontaktu z najgroźniejszymi zarazkami. Książka przeznaczona dla rodziców oraz wszystkich interesujących się medycyną, profilaktyką medyczną i zdrowiem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: