Nowy Soul Farm Premium Jagody Goji 60 kapsułek

Soul Farm Premium Jagody Goji 60 kapsułek

SFA934

Jagody goji stanowią źródło cennych substancji odżywczych. Poddaliśmy je procesowi liofilizacji, który pozwala na wyeliminowanie wody i drobnoustrojów z produktu. Liofilizacja pozwala więc uzyskać surowiec o większej czystości.

Więcej szczegółów

5902706731934
8%
SOUL FARM

Stan magazynowy: średnio

35,92zł brutto

Opis

produktypolskie
działanieoczyszczanie

Więcej informacji

Soul Farm Premium JAGODY GOJI LIOFILIZOWANE 670mg 60 kapsułek


Suplement diety

Jagody goji stanowią źródło cennych substancji odżywczych. Poddaliśmy je procesowi liofilizacji, który pozwala na wyeliminowanie wody i drobnoustrojów z produktu. Liofilizacja pozwala więc uzyskać surowiec o większej czystości, mniejszej wilgotności oraz wydłuża jego trwałość, nie tracąc przy tym cennych substancji odżywczych.

Pullulan to innowacyjna forma kapsułki, która doskonale chroni jej zawartość przed utlenianiem i łatwo rozpuszcza się w żołądku.

Opakowania dla tych suplementów w kapsułkach stworzone są nie z zwykłego plastiku, a z zielonego polietylenu. Jest to w 100% zdatny do recyklingu surowiec tworzony z trzciny cukrowej. Kupując produkty z serii PREMIUM dbasz nie tylko o swoje zdrowie, lecz także nie przyczyniasz się do powstawiania kolejnych odpadów.

Dlaczego warto wybrać suplementy Soul-Farm?

  •  Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian
  •  Zakup bezpośrednio u producenta
  •  Czysty skład bez dodatków
  •  Opakowanie w 100% zdatne do recyklingu, surowiec użyty do jego produkcji to roślinny "zielony polietylen" wytwarzany z trzciny cukrowej.
  •  Na życzenie Klienta do każdego produkty dołączamy świadectwo kontroli jakości potwierdzające bezpieczeństwo produktu pod kątem zawartości grzybów i pleśni, bakterii i metali ciężkich. 

Sposób użycia: 1-2 kapsułki, obficie popijając wodą.

Składniki w 1 kapsułce:

Jagody goji liofilizowane 700mg, kapsułka pullulan

MASA NETTO: 54g / 60kaps

MASA KAPSUŁKI: 840mg

KRAJ PRODUKCJI: Polska

NR PARTII: Zawsze na etykiecie

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED: Data zawsze na etykiecie

Stwierdzenie: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. W przypadku nadwrażliwości lub uczulenia należny niezwłocznie zaprzestać stosowania oraz skontaktować się z lekarzem.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej.

Produkt może zawierać śladowe ilości alergenów: soi, selera, sezamu, różnych orzechów, zbóż zawierających gluten.

Producent:
Soul-Farm Maciej Foszcz
Ul. Piłsudskiego 27
43-300 Bielsko-Biała

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: