Formeds BICAPS mag B6 60 k


Naturalna kapsułka z pullulanu, który jest otrzymywany w naturalnym procesie fermentacji.Podczas produkcji nie stosuje się surowców pochodzenia zwierzęcego,dlatego kapsułka jest odpowiednia dla wegetarian i wegan.

Pojemnik z roślinnych surowców. Pojemnik wykonany jest z roślinnych i odnawialnych surowców nie GMO. Etykieta jest w pełni biodegradowalna i nadaje się do kompostowania.

Przejrzysty skład. Produkty nie zawierają sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu itp.

Zawartość porcja dzienna / 2 kapsułki
Cytrynian magnezu - 1 500 mg,
w tym: magnez - 187,5 mg (50 %),
Witamina B6 - 1,4 mg (100 %).

Składniki: magnez (cytrynian magnezu), witamina B6 (5'-fosforan pirydoksalu), pullulan (otoczka kapsułki).

Sposób użycia: 2 kapsułki 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

Ilość kapsułek w opakowaniu: 60
Zawartość opakowania netto: 45 g

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych, nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: ForMeds Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 184, 60-166 Poznań

16 innych produktów w tej samej kategorii: